חיפוש מאמרים

11726 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אינטליגנציה רגשית - רגשות - מודעות - מודעות עצמית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: DASHBOARD BI ERP יעוץ ישום

נושא המאמר: Dashboard כלי ניהול אסטרטגי או גימיק זמני ?????
מאת: מורן נסיר   שמור מאמר למועדפים

בסביבה העסקית המציבה יעדים עסקיים והמנוהלת על פי אותם יעדים, מודגשת חשיבות ה Dashboard בשילוב מדדי ביצוע להנהלת הארגון.
בכל ארגון המציב יעדים עסקיים ההנהלה יודעת מה היא רוצה ושואפת לראות ב Dashboard שלה, ואחר אילו מדדים או תהליכים ברצונה לעקוב.
Dashboard, לוחות ומכוונים וכן כלי דיווח אחרים מתקשרים בפירוש עם היעדים העסקיים בכל תחומי הארגון שלך ומאפשרים למשתמשים לראות את ההתקדמות בכיוון מטרות אלה.
הכלים מאפשרים בדיקות על בסיס יום-יומי, המאפשר לכל משתמש להתמקד ביעדיו ויחד עם זאת מאפשר Drill Down . המשתמשים יכולים לקדוח לרמה הרצויה של הפירוט, כאשר הכלי נותן למשתמשים להשיג את המידע אותו הם צריכים, ומקדם אימוץ מהיר יותר לעבר הארגון ויעדיו.

Dashboard כזה חייב להכיל מדדים מדידים כגון:
* השוואה מול יעדים שנקבעו מראש
* מגמות תקופתיות
* השוואות בין צוותים מקבילים
* כמות מכירות לפי אזורים
* מגמות תקופתיות
* ניתוחים כלכליים כמו עלות המכירות
וערך המלאי.

בדומה מאוד ל MBO – ניהול על פי יעדים, בזמן שעובדים ומנהלים משתפים מדדים ומנהלים אותם על פי היעדים הנמצאים בתוך ה Dashboard, העובדים יעשו הכל על מנת להיות מעורבים יותר ולהשתפר בהתאם.


ה Dashboard בדומה ל"מדורת השבט" גורר בעקבותיו דו שיח פעיל בין מנכ"ל החברה למנהליו אשר תורם לשיפור בקידום המטרות המשותפות.
קיימת חשיבות מרובה בהכנסת נושא ה Dashboard ל"מחזור הדם של הארגון".
בזמן שלכל מחלקה בארגון קיימים יעדים ברורים ומדדים למדידת קצב ההתקדמות, ניתן יותר להתכנס ולבחון אותם מדדים ברמת כל הארגון.
דרך זאת תאפשר לכל הארגון להימדד באותו אופן והכנת ה Dashboard לא תהיה מלאכותית אלא תשתלב בתרבות הארגון.


www.morchoices.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מורן נסיר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."