חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הובלות - על כל שאלה תשובה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תיווך בירושלים מתווכים יוזמה נדלן

נושא המאמר: מתווכים,כדאי?
מאת: מתי פרג'י   שמור מאמר למועדפים

הדימוי המקצועי של המתווכים בישראל נמוך ואולי בצדק.מזה שנים היה ידוע כי מכירת דירה באופן ישיר ללקוח, שלא באמצעות המתווך,חוסכת כסף ומונעת כאב ראש, מצד נודניקים למינהם.המתווך משוייך בד"כ כטפיל המבקש לסגור עיסקה ומהר והעיקר להרוויח את שכרו.אמא יהודיה לא יחלה כי בנה יהפך למתווך ובסולם העדפותיה כלל לא הופיע מקצוע זה.מבלי להיכנס לרמת העוסקים בתיווך בעבר והיום,יש לזכור כי הפיתויי בפני מי שבחר לעסוק בכך היה עצום,מקצוע עם מינימום דרישות וחלום להרוויח כסף רב.אך הגשמת החלום הוא נחלת מעטים והרוב מחפש מקצוע אחר או מנסה לשרוד.ברם לצד האמור, קיימים משרדי תיווך ומתווכים החורגים מהסטראוטיפ המקובל,מתווכים אלו פועלים כאשר טובת הלקוח היא נר לרגליהם ומתוך הבנה מוחלטת כי בזכות הלקוח המרוצה ,תהיה הצלחתם המקצועית והכלכלית.משרד התייוך הירושלמי יוזמה, מגשים הלכה למעשה את התפישה הנכונה, כי המשרד מצליח בזכות הלקוח.ואכן מתווכי המשרד, שהינם חריגים בהופעתם החיצונית,נטולי חליפות וללא תחפושת מרשימה,עושים ויעשו כל שידרש על מנת לתת ללקוחות המשרד את השירות המקצועי הטוב והאדיב ביותר,המשרד נעזר לצד המתווכים(בעלי רישיון תיווך-משרד המשפטים) בעורך דין מומחה לנדל"ן,שמאי מקרקעין,אדריכל וכן בבעלי מקצוע נוספים מומחים בתחומם, על פי הצורך לבחינת עיסקת הנדל"ן.עבודה עם משרד התיווך יוזמה או משרד תיווך אמין אחר, מסייע ללקוח להשיג את העיסקה הטובה והכדאית ביותר .סביר להניח כי ברוב המקרים ,הלקוח שניזון ממידע חלקי ופרורי שמועות לגבי מחירי נכסים באזור מסויים (לקונה וגם המוכר)מסתמך על המידע הלא מלא והחלטותיו שגויות ועשיות לגרום להפסד ניכר.בתיווך יוזמה מוסרים ללקוח את המידע המירבי והמדוייק ביותר לגבי שווי הנכס אותו בדעתו לקנות/למכור,וזאת בהסתמך על פרמטרים רבים ובהם מחירי הנדל"ן באזור המדובר ועיסקאות שנעשו במקום,כמו כן במידה וידוע על שינויי חוקתי באזור כמו זכויות בניה, שינויי תב"ע או מגמות חדשות-ביקוש מצד חרדים,עולים חדשים,משקיעים ועוד...דברים המלמדים כי במחירי הנדל"ן בסביבה צפויה עליית מחיר.בתיווך יוזמה מאמינים כי מתווך טוב לא עולה כסף! לקוחות רבים הרוויחו סכומי כסף ניכרים בכך שנעזרו במשרד התיווך יוזמה או משרד איכותי אחר.פגישה עם נציגי תיווך יוזמה אינה מחייבת דבר,אך מאפשרת קבלת פרספקטיבה טובה על שוק הנדל"ן בירושלים.משרד התיווך יוזמה שוכן ברחוב שמעוני 24 ירושלים ,מומלץ לתאם פגישה בטלפון 02-6483040.

www.yozma.info


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מתי פרג'י שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."