חיפוש מאמרים

11742 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
למה חשוב שלא לדחות ביצוע של פעולה חיובית גם הקטנה ביותר ?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קניין רוחני זכויות יוצרים עורכי דין הגנת הפרטיות

נושא המאמר: קניין רוחני
מאת: like to write   שמור מאמר למועדפים

"ידע הוא כוח" הוא משפט נכון לכל תחומי החיים חוץ מלתחום הקניין הרוחני. בעשורים האחרונים, ההתפתחות הטכנולוגית האינטרנטית העניקה במה לכל פלוני-אלמוני, וכך כל אדם אשר חפץ להפיץ בשורתו לעולם, יכול לעשות זאת. בשורתו לעולם היא הקניין רוחני שלו. קניין רוחני הוא יציר האינטלקט של האדם וככזה הינו משאב שאינו מוחשי. עד לפני כעשור מקורות הידע, ובהתאמה מקורות הכוח, היו כאלה שהינם אקדמאיים ו/או הינם תוצר של מומחיות ייחודית. ההתקדמות המהירה בטכנולוגיית האינטרנט, בד בבד עם ההתלהבות האנושית ממדיום האינטרנט, יצרה מערכת יחסים הדוקה של הבעה תמידית של הקול האנושי הפרטי בספרת האינטרנט. אך אליה וקוץ בה – בעוד מדיום האינטרנט מאפשר לכל דכפין להפיץ את תורתו, משנתו ותפיסת עולמו, כך כל מאן דבעי רשאי להשתמש במשאב הרוחני של האחר, ולעשות בו כרצותו. משמעות עובדה זו היא שבאם פלוני-אלמוני כתב שיר, סיפור או היה בעל רעיון אדיר, והוא לא תיקף את יצירתו באמצעות עורכי דין המומחים לתחומי הקניין הרוחני, מחר השכן שלו מהבניין הסמוך, הנער המחוצ'קן בן ה- 13 מדטרויט או אפילו האיראני המשכיל מטהרן, יכולים להשתמש כאוות נפשם ביצירתו הרוחנית של פלוני-אלמוני. התוצאה של האבסורד הנזכר לעיל, יחד עם הזכות להגנת הפרטיות יצרו את תחום הקניין הרוחני. תחום שלא ניתן לשייך אותו לענף דיני הקניין המוחשי הרגיל, וזאת מכיוון שמדובר על משאבים בלתי מוחשיים. פטנטים, מוסיקה, ספרות, ציור, פיסול וכתיבה הם רק חלק מהענפים הנחשבים לקניין רוחני. החוק מעגן את ההגנה על ענפים אלו, וסעיפי החוק מפרטים מי בעל/ת הקניין, למה, ומה הם תנאי ההגנה והיקף הזכויות שלהם. חשוב ביותר שכל אדם יהיה מודע לנושא זכויות היוצרים. כמו כן, חשוב מאוד שכל אדם ישאל את עצמו בטרם הוא מעלה לספרת האינטרנט יצירה כל שהיא פרי עטו, האם הוא מוכן שאחרים יקראו את דבריו, ישמעו אותם, יצטטו אותם או יעשו בהם שימוש אחר. באם התשובה חיובית, אין בעיה. באם היא שלילית, עליו לפנות לעורכי הדין המתמחים בנושא המורכב (אך המעניין) ששמו קניין רוחני ולעגן את זכויות היוצרים שלו כפי שהחוק מתיר זאת.


תגיות: קניין רוחני, זכויות יוצרים, עורכי דין, הגנת הפרטיות

www.law.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י like to write שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."