חיפוש מאמרים

11736 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האשמה והדאגה שני קטבים מנוגדים - התנהגות - פסיכולוגיה - מדעי ההתנהגות - רגשות אשם

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מצליח תוכנית לימד אישי אלכוהליזם פלילים

נושא המאמר: כל אחד מרויח במצליח
מאת: דוד דרומר   שמור מאמר למועדפים

כל אחד מרוויח ב"מצליח"


זה מתחיל בגלים של גילויי מרדנות וממשיך בנסיגה הולכת ומתעצמת מהיסודות והערכים עליהם הושתת החינוך שאותם הם מקבלים ,עד לנשירה מוחלטת מן המסגרת וממוסדות הלימוד בהם הם אמורים להשתלב. הכוונה לבני נוער מכל שכבות הגיל אשר המאפיין אותם הוא חוסר ההתאמה בין הצרכים האישיים לבין יכולת המוסד החינוכי שבו הם נמצאים, לטפל בהם ולמלא אותם.
בעבר ייחסו את הנשירה ממוסד לימודי, או את הבחירה בריחוק מאורח החיים שמסגלים הורים לילדיהם, כפריקת עול וכסימן לבעיה יסודית במידותיו של הנער. בשנים האחרונות חל תהליך רחב ביותר של נסיגה זו בקרב בני הנוער (חילוניים, דתיים וחרדים כאחד). לשם כך נפתח מגוון רחב של אפיקי תמיכה וסיוע לילדים אלו ולבני משפחותיהם, על מנת לעזור לבני הנוער לגשר על מצוקותיהם האישיות ולאפשר להם לסגל לעצמם אורח חיים יהודי, ערכי ועצמאי.
כאפיק תמיכה ייחודי הוקם פרויקט "מצליח" (מצוינות לימודית חברתית) לבני הנוער שמגלים קושי בהסתגלות חברתית לימודית, לבוא ולהצטרף אל מעגל התלמידים במוסדות חינוך ייחודיים שנרתמו לקליטתם. פרויקט "מצליח" נותן מענה הולם, בהתאמה אישית, בתוך מסגרות פורמאליות במערכות הרגילות. הפרויקט החדשני הוקם כדי לטפל בבעיות של בני נוער שנדחו ע"י החברה מסיבות שונות או שהתא הביתי דחה אותם כי לא עמדו בציפיות ההורים והם רואים בהם 'כישלון'.
אותם בני נוער המרגישים דחויים, מפנים את מרצם להתנהגות שאינה נורמטיבית, מתוך תסכול, נוצרת אצלם תחושת ניכור שמביאה את הנערים למאוס במערכת הממסדית, לאבד מוטיבציה להתחבר לחברה ולהתרחק מהתא המשפחתי שלהם. אלה הדברים שמביאים נער לנשירה מהמערכת החינוכית הפורמאלית ולצערנו הרב, אנחנו מוצאים רבים כאלה.
בפרויקט "מצליח" שמנו לנו למטרה לחבק את בני הנוער הנ"ל בחום ובאהבה ולתת להם הרגשה של שווים, תחושה שיש מי שמבין את הבעיות והדילמות שלהם ומתוך כך לעזור להם לצאת מהמעגל הסגור שהם נמצאים בו ולפתוח עבורם מעגלים חדשים שיתרמו הן לעצמם והן לחברה הסובבת אותם.
אנו מחוברים לרשת מוסדות וקמפוסים בכל רחבי הארץ שהביעו נכונות להרים כפפה ולתת מענה לכל תלמיד בתחום המתאים אליו הוא שואף להגיע בחלק הלימודי והחברתי, תוך בניית תכנית לימוד אישית לכל אחד. במישור החברתי, יש לנו דרכים רבות להגיע אל הנערים: עבודה בחווה וטיפול בבעלי חיים, לימודי מוסיקה ופיתוח יכולות אינדיבידואליות לכל נער ונער.
ישנו 'קו אדום' בתנאי הקבלה: לא יתקבל נער הנגוע בסמים, אלכוהוליזם או בפלילים. אנו קולטים נערים ונערות שאיבדו את הדרך והם משוועים ליד תומכת ואוזן קשבת והרבה חום ואהבה.


לברורים ושאלות ניתן לפנות לדוד בטלפון: 052-5990060 04-8444780


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד דרומר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."