חיפוש מאמרים

11612 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
"צדק צריך לא רק להיעשות אלא גם להיראות" – אפליה (אכיפה בררנית) כטענת הגנה בהליך פלילי

    קישורי טקסט (לפרטים)
הסכם שימוש באתר "ארטיקל" מאמרים
 1. צוות "ארטיקל" אינו יכול לזהות בוודאות מי עומד מאחורי פרסום מאמרים באתרים שלו.
 2. מאמרים באתר "ארטיקל" מפורסמים עי גולשים בצורה חינמית, צוות "ארטיקל" לא ישא בשום נזק או אחריות העשויות להגרם עקב שימוש לרעה באתר "ארטיקל" מאמרים.
 3. מערכת האתר אינה יכולה לבדוק כל מאמר ומאמר, האם פורסם כבר ברשת האינטרנט לפני כן, אם כי אין פסול בכך, הרשת חופשייה לפרסום מאמרים וכל כותב מאמרים יכול לפרסם את מאמריו בכל אתר הנותן לו אפוצייה כזו.
 4. מערכת אתר "ארטיקל" אינה יכולה לבדוק האם המאמר התווסף על ידי אדם בכוונת זדון, או פורסם בכוונת זדון ע"י גוף מתחרה של "ארטיקל" במלואו או לא בחלקו (ללא מתן קרדיט למשל), או באופן שאינו מלא במקורו וזאת בכדי לתבוע את "ארטיקל" בעתיד על הפרת זכויות יוצרים או לתבוע את "ארטיקל" בכל תביעה אחרת.
 5. אתר המאמרים "ארטיקל", אינם מאפשרים ואינם דורשים פרסום קרדיט מלא ומופרט כפי שקיים אולי באתרי מאמרים אחרים באינטרנט, ועל כן ישנם מאמרים שנראים ויזואלית כאילו נלקחו מאתרים אחרים, ופורמסמו ללא הקרדיט, אך עניין זה שגוי מייסודו, זאת מאחר ו"ארטיקל" פשוט אינם מאפשרים הוספת קרדיט מלא לכותב המאמר בעת הגשת המאמר לפרסום, ועל כן קרדיט זה אינו נצפה בתוך המאמר, זאת מאחר ושדה הוספת קרדיט זה אינו קיים כלל בשלב פרסום המאמר.
 6. המשתמש יודע כי ל"ארטיקל" מאמרים אין דרך לברר או לאמת את המידע המופיע באתר, בלוח או במאגרי המידע שלה והוא עושה שימוש באתר ובמצוי בו על אחריותו. המשתמש , מפרסם או גולש אינטרנט מתחייב לבדוק, לחקור ולברר בעצמו לגבי נכונותם של הפרסומים, דיוקם ואמינותם, "ארטיקל" לא ישאו בכל אחריות חוזית או נזיקית, ישירה או עקיפה, בגין נזק, שיגרם עקב השימוש בתכנים או במידע, שהושגו ישירות, או הופעלו כתוצאה מהשימוש באתר.
 7. אם מצאת מאמר באתר המאמרים "ארטיקל" אשר שייך לך וקישור האינטרנט או כל פרט אחר המאמר זה שגוי, אנא יידע את המערכת האתר בהקדם ואנו נפעל למחיקת מאמר זה ופנייה לגופים המוסמכים לעניין זה, "ארטיקל" טלפון : 03-6206147 דוא"ל info@clickgo.co.il.
 8. בעת פרסום מאמר באתר "ארטיקל" הנך מצהיר כי אתה הכותב ו/או בעל הזכויות היחידי למאמר.
 9. במקרה והמאמר שהוגש אינו תואם את הסכם השימוש באתר ייתכן וזה לא יפורסם או ישונה כך שיתאים לתנאי "ארטיקל".
 10. בעלי אתרים או אנשי מקצוע רשאים לפרסם באופן חופשי מאמרים המוגשים לאתר "ארטיקל" בכל הפרסומים האינטרנטים שלהם, אכיפת מקרי הפרה של זכויותיך ככותב המאמר הנה באחריותך האישית והבלעדית, ואין לאתר "ארטיקל" שום צד בעניין.
 11. אם כבר פירסמת מאמר באתר אחר, אתה ראשי לפרסם את אותו המאמר באתר "ארטיקל", אך אתה מסכים בזאת, לתנאי השימוש באתר "ארטיקל" ולכן שאנו לא מציגים קרדיט מלא למפרסם המאמר.
 12. אתר "ארטיקל" אינו אחראי לדיוק, שלמות או יעילות המידע או המוצרים המוצגים באתר. דעות כותבי המאמרים הנן של כותבי המאמרים בלבד.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."