חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
גולמט – תקרות אקוסטיות, חומרי בידוד, סופגי רעש – סוגים, תכונות ושימושים

    קישורי טקסט (לפרטים)
שפעת חזירים מניעה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שפעת חזירים שפעת החזירים

נושא המאמר: שפעת חזירים צעירים מול מבוגרים
מאת: גל אליהו   שמור מאמר למועדפים

מה יחסם של הצעירים לשפת החזירים מול יחסם של המבוגרים לשפעת זו.

העולם מתמלא חרדה בעקבות המגיפה שהתפרצה לאחרונה, ולא קשה לנחש על איזו מגיפה מדובר, שפעת חזירים.
העניין המפתיע במגיפה זו הוא שהיא אינה כמו השפעת העונתית, שקבוצות הסיכון שלה לסיבוכים בעקבות המחלה הן בעיקר מבוגרים.
לשפעת החזירים קבוצת סיכון שונה לחלוטין, והיא כוללת צעירים.

לכן החלטתי לעשות סקר ולראות מה היחס של כל קבוצה לשפעת החזירים, האם הם חוששים מפניה, מה עושים כדי להימנע וכיוצ"ב.
מטרת הסקר הייתה לבדוק האם באמת הצעירים, שהם יותר פגיעים לשפעת, חוששים ממנה או יותר או שמא המצב הפוך.

הבדיקה הראשונה שלי העלתה שרק 35% חוששים משפעת החזירים בקרב הצעירים לעומת 75% מקרב המבוגרים שחוששים ממנה.
מנתון זה אפשר לראות שהמבוגרים, על אף העובדה שאינם בסיכון גבוה יותר חוששים יותר, אולי כיוון שניסיון החיים שלהם הראה להם שמגיפות הן עניין מסוכן.

הנתון הבא שנבדק היה האם לדעת הקבוצות יש הבדל בין שפעת זו לשפעת אחרת, 45% מהצעירים השיבו שיש הבדל, 60% מהמבוגרים השיבו שיש הבדל.
לדעתי המס' הנמוכים הללו (והדי קרובים) מתבססים על העובדה שבתקשורת לעיתים מנסים להציג את שפעת החזירים כשפעת בעלת תסמינים דומים לשפעת הרגילה. ועם זאת המבוגרים מודעים יותר לשפעת אולי כיוון שעוקבים אחרי הדיווחים עליה בתקשורת באדיקות רבה יותר.

בסופו של דבר שאלתי האם הם עושים דבר מה כדי להימנע משפעת החזירים (כמו להתרחק מאדם משתעל, להשתעל למרפק וכו'), רק 20% מהצעירים אמרו שהם מנסים להימנע ממנה ו60% מהמבוגרים השיבו שמנסים להימנע מהשפעת.
נתון זה אינו מפתיע בהתחשב בעובדה שהצעירים חוששים מהשפעת במידה נמוכה יותר, ולכן מנסים להימנע ממנה פחות עקב אדישות.

לסיכום ניתן לראות שדווקא הצעירים, המהווים את קבוצת הסיכון לשפעת החזירים, הם אלה שנשארים הכי אדישים לה, אולי עקב אופיים הצעיר המאפשר להם לקחת סיכונים.

swine-flu.awardspace.biz/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גל אליהו שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."