חיפוש מאמרים

11726 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מהי תוכנת העריכה הטובה מכולן

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אבשלום אדרת סמינר הקיבוצים אימון אישי coaching

נושא המאמר: כמה מחשבות על קשר ועל יחסים
מאת: אבשלום אדרת   שמור מאמר למועדפים

כמה מחשבות על קשר ועל יחסים
ד"ר אבשלום אדרתמיומנויות של תיקשורת הם הגרעין לכל מערכת קשרים מספקת. העיקרון הוא פשוט. אני אומר מה שהוא אמיתי עבורי. אתה מקשיב, לוקח את זה, לש את זה, ואז מגיב עם מה שהוא אמיתי עבורך. אני, אז, מקשיב לך, לוקח את זה, ואומר לך את התגובה שלי. אנו ממשיכים בזה, הלוך ושוב, כשאנחנו טווים את הקשר בינינו. מקשיבים, מגיבים, מקשיבים, מגיבים. אינטימיות נוצרת כאשר אנחנו מגיבים בדרך שמראה לאדם האחר שאנחנו מבינים. מתוך זה, מתוך האמיתות המשותפות שלנו, היחסים שלנו לובשים צורה. הם נטווים ממי שאנחנו. לפגישות שלנו יש רעננות רוחנית חדשה, המשקפת את החיות שלנו באותו רגע.כאשר האמיתות שלנו משתנות, הצורה של היחסים שלנו יכולה להשתנות. אנחנו עשויים להתקרב, אנחנו עלולים להתרחק. אנחנו עשויים להגדיר מחדש את המעורבות שלנו ביחסים. אנחנו עשויים להפוך מידידים לאוהבים, מקולגות לעבודה לחברים, או אנחנו עשויים ללכת בדרכים נפרדות. ואם אנחנו מחליטים לא לראות אחד את השני, אנחנו יכולים לנצור בליבנו את כל מה שלמדנו זה מזה ולהיפרד באיחולי הצלחה. כפי שקן קייס אומר, אנחנו לא צריכים להשליך זה את זה מליבותינו רק משום שאיננו רוצים לראות יותר זה את זה. באופן פרדוקסלי, אם היינו אמיתיים וכנים ביחסים, הפרידה אינה נחווית כאסון מפני שאנחנו יודעים שנתנו ליחסים את הטוב ביותר שבנו. כאשר לא היינו אמיתיים אנחנו מוצפים במחשבות של "אם רק", שמונעות מאיתנו להמשיך הלאה באופן רגשי.מלמדים אותנו שיחסים "טובים" נמשכים לנצח. זה פשוט אינו נכון. יחסים יכולים להיות מאד משמעותיים עבורך לפרק זמן מסוים – רגעים אחדים או הרבה שנים – ואז, הקשר אינו עובד עבור האחד או עבור שני האנשים המעורבים. כאשר אתה מוכן לקבל שחברויות, שותפויות, נישואין, ויחסי עבודה משתנים כתמונת ראי של הצמיחה שלך, אתה לומד "להחזיק את זה חזק ולשחרר את זה בקלות". החיים הם כמו מסע במורד הנהר בספינה הקטנה שלך. אתה עשוי לעצור בחוף ולהישאר עם מישהו לזמן מה. יש לקוות שאתם מקדמים זה את חייו של זה או מספקים דרכים זה להתפתחותו של זה. לעיתים אדם מיוחד עשוי להצטרף לחלק מהמסע. אך כאשר מגיע הזמן עבור אדם זה לחזור לחוף, אתה תמיד חוזר לספינה שלך וממשיך בנתיב שלך.

סמינר הקיבוצים, דרך נמיר 149, תל אביב. 052-3339056
coaching.aderet@gmail.com


www.2all.co.il/web/sites/coaching10


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אבשלום אדרת שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."