חיפוש מאמרים

11713 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אם אין אמת אחת אז גם לי יש כזאת.

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: כלכלה ענישה עבירות הימורים

נושא המאמר: מדיניות ענישה בעבירות כלכליות של ניהול בתי הימורים
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
eli-doron@taxlawyers.co.ilבית המשפט העליון הביע לאחרונה את סלידתו מעבירות של פשיעה כלכלית המבוצעות באמצעות ניהול בתי הימורים בלתי חוקיים, תוך קביעה כי יש להוקיע עבריינות זו מקרב החברה והציבור. בית המשפט, מפי כבוד השופט ג'ובראן בע"פ 6474/03 יוסף מלכה, ובר - מוחא נ' מ"י, קבע כי יש לראות בעין רעה משחקי מזל, ולהחמיר בעונשם של עברייני פשיעה כלכלית.

המערערים הורשעו על פי הודאתם בבית משפט המחוזי בעבירות של איסור החזקה וניהול משחקים אסורים (עבירה לפי סע' 228 לחוק העונשין, תשל"ז 1977), עבירות של מרמה (לפי סע' 220 (5) לפקודת מס הכנסה, אי הודעה על פתיחת עסק סע' 215א' לפקודה, אי ניכוי מס במקור , סע' 218 לפקודה, אי ניהול פנקסים סע' 216(5), אי הוצאת חשבוניות סע' 117 א' (7) לחוק מע"מ , אי הגשת דוחות מע"מ, סע' 117 א' (13) לחוק מע"מ, איומים, סע' 192 לחוק העונשין, ועשיית פעולה ברכוש אסור, סע' 4 לחוק איסור הלבנת הון.

הצדדים הגיעו בבימ"ש קמא לעסקת טיעון לפיה יוטל על הנאשמים קנס בסך שבין 1,500,000 ₪ ל- 2,000,000 ₪, ועונשי המאסר ייטענו על ידי הצדדים באופן חופשי.

בית משפט קמא גזר על הנאשמים עונשים של 36 חודשי מאסר בפועל, 12 חודשי מאסר על תנאי למשך 3 שנים, וקנס בסך 1,000,000 ₪ כל אחד, וכן חילוטם של 500,000 ₪ מן הסכומים שנתפסו אצל הנאשמים.

בית המשפט העליון, בשוקלו את גזר הדין הנ"ל, ובקובעו כאמור כי על הענישה במקרים כגון דא לשקף את סלידת החברה מן העבירות, ואת חומרתן, קבע כי הואיל שהעבירות הכלכליות בוצעו על ידי הנאשמים יחד עם העבירות של איסור החזקה וניהול מקומות הימורים, הרי שאין לומר כי הנאשמים נענשו פעמיים על אותן העבירות.

כן קבע ביתהמשפט העליון כי העבירות הכלכליות הפכו בשנים האחרונות רעה חולה במדינתנו, והפן ההרתעתי גובר בענייננו על הנסיבות האישיות של הנאשמים. לאור האמור אין מקום להתערב בגזר דינו של בימ"ש קמא והוא נותר על כנו.


רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."