חיפוש מאמרים

11739 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בחירת מסלול לימודי רפואה משלימה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תאגידים פש"ר 1996/01 רייזמן ובניו כונסי נכסים

נושא המאמר: הרמת מסך בהליכי פירוק
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il אחד המקרים שבהם עשוי בית המשפט לבצע "הרמת מסך" בין חברה לבין בעלי מניותיה הוא המקרה שבו חברה נקלעה לקשיים כלכליים ובהתקיים נסיבות בהן הפעילו בעלי המניות את החברה שבבעלותם תוך ערבוב בין נכסיה לנכסיהם הפרטיים או לעסקים פרטיים שלהם. בענין שנדון לאחרונה בפני כב´ השופטת אלשייך בבית המשפט המחוזי בתל-אביב (פש"ר 1996/01 (בש"א 4466/02) בעניין ב. רייזמן ובניו בע"מ), נתבקש בית המשפט על ידי המנהל המיוחד שמונה לחברה בפירוק, לבצע "הרמת מסך" בין החברה לבין עסקי בני המשפחה, ולהורות על העברת תמורת המכירות של עסקי המשפחה שעדיין פעילים לקופת הפירוק. לטענת המנהל המיוחד של החברה שבפירוק, בני המשפחה שהינם מייסדי החברה, מוכרים סחורה של החברה ומשתמשים במקום עסקיה ובמוניטין שלה. בני המשפחה שמצויים בהליכי פשיטת רגל ומונו להם כונסי נכסים התנגדו לבקשת המנהל המיוחד של החברה, היות שהיענות לה משמעותה, בין היתר, פגיעה בהליכי פשיטת הרגל. בית המשפט קבע כי אכן מהבקשה עולה כי חל ערבוב בין עסקיהם השונים של בני משפחת רייזמן לבין החברה. יחד עם זאת, היות ומשמעות הבקשה היא למעשה "הרמת מסך" בין עסקי בני המשפחה לבין החברה שבפירוק והיענות לבקשה משמעותה חיסולם של עסקים אלו, דחה בית המשפט את הבקשה. הפתרון הראוי, בעיני בית המשפט, היה לאפשר למנהלה המיוחד של החברה לעקוב אחר ניהול עסקיהם של בני המשפחה ולבדוק האם נעשה שימוש בנכסי החברה. במידה ויימצא כי אכן כך, יוכל המנהל המיוחד לשקול נקיטת הליך נגד בני המשפחה לפי סעיף 373 לפקודת החברות, המאפשר לחייב את בעלי החברה בכל חובותיה של החברה ללא הגבלה, אם מצא ביהמ"ש כי החברה התנהלה תוך כוונה לרמות את נושיה. בינתיים, יש לאפשר לעסקי המשפחה לפעול כרגיל, לכל הפחות עד שהמנהל המיוחד יגיש מסקנותיו. רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל) טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976 שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר: www.taxlawyers.co.il eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."