חיפוש מאמרים

11724 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חלקי הבקר אנטריקוט (ורד הצלע) צלעות (קשת,אונטר-ריב, chuck) וצוואר (neck)חזה (ברוסט, brisket) כתף מרכזי (shoulder) צלי כתף (top-rump) שריר הזרוע (קצ'לקה, shank) ירכה (צ'אק,silverside) ראש ירכה (וייסבראטן) כסליים (פלדה, flank) שוק (שריר אחורי, sh

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עורך דין עורכי דין

נושא המאמר: תאונת עבודה –מי אחראי המעסיק הישיר או מזמין העבודה?
מאת: ד"ר דוד סער   שמור מאמר למועדפים

השאלה של מי האחריות בתאונת עבודה עולה חדשות לבקרים בבית המשפט, ולא תמיד הגבולות ברורים די צורכם. נהוג לתבוע את כל מי שקשור בביצוע העבודה או הקשור לתאונה, גם אם הקשר הוא עקיף ורחוק. יישנם מקרים שהאחריות הוסדרה במסגרת החקיקה, כך למשל: בתקנות הבטיחות בעבודה (עבודה על גגות שבירים או תלולים), תשמ"ו-1986 וכן בתקנות הבטיחות בעבודה (עבודת בניה). בע"א 4510/07 מ.ד. פדול בע"מ ואח' נ' בתריס מטאנס ואח', נדונה שאלה מי האחראי לפציעתו של העובד שנפל בבניין ונפגע בקרסול. חב' פדול העסיקה את העובד בעבודת בנייה וביצעה עבודות עבור עמידר. בין עמידר ופדול נחתם חוזה, על פיו התחייבה חברת פדול לשאת בכל הנזקים שייגרמו לעובדיה. למרות זאת הטיל בית המשפט בערכאה ראשונה את האחריות לפציעת העובד 30% על עמידר ו- 70% על פדול. עמידר ערערה על כך למחוזי. המחוזי בחן את החוק ואת עובדות המקרה וקבע כי "מבצע הבניה" הוא זה שיהיה אחראי על נזקים שייגרמו כתוצאה מרשלנות בעבודה. נשאלה השאלה מי ייחשב "מבצע הבנייה" במקרה של עמידר וחב' פדול. יש לציין כי חב' פדול היתה קבלן ראשי אחד ויחיד, ואילו עמידר היתה מזמינת העבודה. בית המשפט ניתח את תקנה 6 (א) לתקנות הבטיחות בעבודה (עבודת בניה) תשמ"ח-1988 וקבע, כי מקום בו מבוצעות עבודות הבניה על ידי קבלן ראשי אחד ויחיד, יהיה הקבלן הראשי אחראי לנזקו של העובד ולא המזמין "מבצע הבניה". עוד קבע כי מדיניות משפטית ראויה, צריכה לראות את המעביד כאחראי ראשון ועיקרי לבטיחותם של עובדיו, גם אם "מבצע הבניה" הוא המזמין. בית המשפט המחוזי קיבל את ערעור עמידר וקבע כי עמידר פטורה מחבות ופדול חבה במלוא הנזק לעובד. מפסק דין זה ניתן כמובן ללמוד על מקרים אחרים דומים, בהם יש מזמין עבודה וקבלן ראשי.

www.davidsaar.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ד"ר דוד סער שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."