חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שיווק ברשתות חברתיות ככלי למסחר ברשת

    קישורי טקסט (לפרטים)
 

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שעון נוכחות שעוני נוכחות

נושא המאמר: שעון נוכחות וטכנולוגיות שונות לניטור ובקרת עובדים - שעון נוכחות - שעוני נוכחות
מאת: יניב נ.   שמור מאמר למועדפים

שעון נוכחות וטכנולוגיות שונות לניטור ובקרת עובדים - שעון נוכחות - שעוני נוכחות


שעון נוכחות, המשמש לניטור ומדידת שעות העבודה של עובדים, מחולק לסוגים שונים של טכנולוגית שעון נוכחות. השימוש במערכת שעון נוכחות, ממגוון הסוגים הקיימים בשוק, מאפשר פתרונות יעילים למדידת עבודתו של עובד וכן לשם הכנת המשכורות לעובדים. בהתאם לכך, שעון נוכחות עם קורא מגנטי הוא סוג אחד של טכנולוגית שעון נוכחות, אשר הפכה בשנים האחרונות פופולארית יותר ויותר. יחד עם זאת, לאחרונה נראה כי שעון נוכחות מסוג זה יורד במידת הפופולאריות שלו, בעיקר משום תהליך השחיקה הטבעי, והבלתי נמנע, של כרטיסי העובדים (תג עובד). שעון נוכחות מסוג נוסף הינו שעון נוכחות קורא קרבה או שעון נוכחות עם זיהוי טביעת אצבע. טכנולוגית שעון נוכחות מסוג זה עושה שימוש בחיישני זיהוי טביעת אצבע כאמצעי לניטור ובקרת נתוני הזנת כניסה או יציאה. שעון נוכחות מסוג זה זכה גם הוא לפופולאריות רבה, בעיקר בשנה-שנתיים האחרונות. הסיבה לכך היא פשוטה – מחירו של שעון נוכחות עם קורא קרבה הוא זול יחסית. בנקודה זו חשוב לציין כי טכנולוגית שעון נוכחות מהסוג המתקדם ביותר בתחום שעוני הנוכחות, היא מערכת שעון נוכחות ביומטרי לזיהוי טביעת אצבע. יתרונותיו של שעון נוכחות זה הם בעיקר בשל כך שאין יותר שחיקה של כרטיסים מגנטיים, העובדים לא מאבדים את תגי העובדים וגם לא מעבירים אותם מאחד לשני. שעון נוכחות זה מציע חיסכון רב בעלויות (אין יותר צורך הנפקת כרטיסי עובדים חדשים או כאלה שאבדו), והמעסיק מרגיש שקט נפשי שכן שעון נוכחות זה הוא גם המאובטח ביותר. לסיום, טכנולוגית שעון נוכחות נוספת היא שעון נוכחות אינטרנטי. שעון נוכחות זה מהווה אופציה טכנולוגית עבור ארגונים וחברות אשר מעדיפים לבצע בקרה וניטור על העובדים באמצעות רשת האינטרנט. היתרון טמון כמובן ביכולתם של המעסיקים לבצע מעקב מכל מחשב המחובר לאינטרנט באמצעות תוכנה אשר נמצאת Online וזמינה בכל עת ובכל מקום.

www.biocom.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יניב נ. שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."