חיפוש מאמרים

11743 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איך את רוצה שחייך יראו אחרי הלידה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אינטואיציה מתקשר תקשור אלעד כהן

נושא המאמר: אינטואיציה ותקשור - כל אחד באמת יכול ?
מאת: אלעד כהן   שמור מאמר למועדפיםאינטואיציה ותקשור

כיצד אדם מבין שהוא בעצם מסוגל לתקשר ? הרי לא יגיע אליו פתאום באמצע החיים מדריך רוחני ויתחיל לשוחח איתו ולגלות לו על יייעודו . הוא צריך

האם תקשור הוא בעצם אינטואיציה מפותחת ? יכולת לנחש דברים ולקלוע למצבים ? האם כל אדם בעל אינטואיצה מפותחת יכול להרשות לעצמו לתקשר ?

לגלות זאת בעצמו .

אותו אדם ניחן באינטואיציה מאוד מפותחת . הוא יודע לקרוא אנשים היטב מיד בהתרשמות ראשונית , הוא צופה דברים לפני שקרו , לעיתים חולם חלומות נבואיים , מרגיש עצמו שייך או לפחות מתעניין בעולם שמעבר . זהו אדם שנמשך לחקירת נושאי הנשמה על כל פרטיה . גלגול נשמות , רוחניות בכלל , דת , אמונה , מוות קליני , וכו' .

כאשר אדם זה מחליט לבחון למה בעצם יש לו אינטואיציה כה מפותחת ולאחרים אין הוא יגלה את הדבר הבא :

נשמות בני האדם הגיעו מארבע עולמות - עולם האצילות , עולם הבריאה , עולם היצירה ועולם העשייה .

אין צורך להבין בחוכמת הקבלה ובריאת העולמות כדי להבין מושגים אלו - ניקח כמשל מאגר של ארבעה עולמות מהן נבראות הנשמות . העולם או המאגר הראשון הוא עולם האצילות - זהו עולם מלא ברוחניות בלבד . הרוחניות שולטת בו וחומריות אין בו כלל . אדם שנשמתו הגיעה מעולם זה יהיה מיועד להיות רב , איש רוח , מתעסק במדיטציות , יימשך לחוכמת המזרח - ייתעסק כל ימיו ברוחניות בלבד .

אדם שנשמתו הגיעה מעולם העשייה מיועד להיאבק בכבלי עולם החומר עם קושי רב . חומריות שולטת באדם כזה וכל ימיו הוא ירדוף אחרי דברים חומריים - מעמד , אגו , כסף , שליטה , וכו' . רוחניות כמעט לא תדבר אל אדם כזה .

מכאן אנו מבינים שלעיתים ישנם אנשים שתפיסתם את העולם והבנתם את הרוחניות בכלל שונה מאוד מאחד לאחד .

שורש נשמותיהם הגיעו מעולמות שונים לגמרי - לכן אין כמעט סיכוי ששניהם יבינו באותה רמה מהי רוחניות . לכן אדם בעל רוחניות מפותחת יותר ששורש נשמתו הגיע מעולם רוחני גבוה יותר יהיה בעל אינטואיציה מאוד מפותחת .

כך החיים בונים את האדם כדי שישכיל לגלות שהוא מסוגל לתקשר . האינטואיציה היא שגורמת לו להבין שהוא רואה או מרגיש דברים מעבר לכל אדם אחר .

הטעות הנפוצה היא שכל אחד מרגיש אינטואיציה חזקה , כל אחד מרגיש מה הולך לקרות וכל אחד חושב על חבר שלו ובדיוק החבר מתקשר .

במאמרים הבאים אפרט על הסיכון של קורסים לתקשור וכדומה ומדוע לא כל אדם בעל אינטואיציה מפותחת חייב להקשיב להמלצות הסביבה ולהתחיל לתקשר ...www.eladcohen.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלעד כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."