חיפוש מאמרים

11724 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בדין של וויסקי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תהליך הסליחה סליחה בקורס בניסים הריפוי לפי קורס בניסים

נושא המאמר: ,תהליך הסליחה לפי הקורס בניסים
מאת: איה ליבגורן   שמור מאמר למועדפים

תהליך הריפוי לפי הקורס בניסים

אשמה גורמת לנו להרגיש לא ראויים לאהבה, ואז הסיבה שבגללה אנחנו לא ראויים לאהבה הופכת להיות שיפוט אותו אנו משלכים על האחר כי הפוסל במומו פוסל. אנחנו מתכחשים למקום האשמה בתוכנו והוא הופך להיות מקום חסר מגע שותת דם. למקום הזה מתמגנטים כאב ואנשים שותתים אחרים כדי לשקף לנו את הפצע שלנו.


כלומר זהו המקום שבעתיד יוביל אותנו לריפוי.
מקומות של פגיעות בתוכנו יוצרים תחושת אשם שתוקעת אותנו, אשם בניגוד לאחריות הוא מקום ללא צמיחה.רק הרסני. אנחנו מחזיקים בו משום שנדגמה לנו שאם נסבול לא נקבל עונש.. אנחנו גם יודעים שבמקום זה בחרנו להיות חלשי פגיעים וחסרי עוצמה. בחרנו לא לתת לא להתאמץ לא להשקיע. והריפוי שלנו הוא לבחור בלראות את עצמו חופשיים מלאי עוצמה ואהבה. במהות.


זיהוי זה מתחיל תהליך ריפוי כי די במוכנות הקטנה שלנו להודות באחריות שלנו לפגיעות שלנו.אני מפסיקה להאשים את העולםAWARNESS ומכירה בכוחות שלי להתמודד ולהביא אהבה במקום לדרוש אותה מהאחר שזה שוד.

אז אני נדרשת להיכנס פנימהACCEPTNESS ולקבל את עצמי כמי שאני וכמי שאני לא., אז אנו מוסרים את הפצע שלנו לשכינה ומבקשים עזרה. בידיעה שהשכינה כל יכולה ותדע איך להשתמש בכוחותיה עבורנו ולא נגדנו כמו שאנחנו עושים.


wwwayamiracles.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י איה ליבגורן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."