חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איפיון אתרים באינטרנט

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חלון גג חלונות גג חלון לגג חלונות לגג

נושא המאמר: חלונות גג ובנייה ירוקה
מאת: מרי עבדי   שמור מאמר למועדפים

גגות ועליות גג בבנייה חוסכת אנרגיה – בנייה ירוקה

כיום,הולכת וגוברת המודעות ליישום של עקרונות הבנייה הירוקה בתכנון ושיפוץ של בתים רבים גם בישראל.
מעבר ליתרונות הבריאותיים לדיירים ושימוש במחזור של חומרים , נותנת הבנייה הירוקה מענה אמתי לחסכון ניכר בעלויות החודשיות הגבוהות בחימום וקירור של הבית.
בחשיבה של בנייה ירוקה ראשית יש להתייחס לתנאים האקלימים הטבעים שבו ממוקם הבית : אזור ההר , העמקים , רצועת החוף או המדבר ובכך להתייחס לצרכים הטרמיים הדומיננטיים , חום גבוה או נמוך או שניהם כפי שמאופניים רבים מאזורי הארץ.
כשמתכננים בית חסכוני באנרגיה מציבים פתרונות שישפיעו ישירות על צריכה ועל ניצול של אנרגיה.
חלונות לגגות , בגג רעפים או בגג בטון של חברת Rooflite המיוצגת על ידי חברת "עליית גג" מהווים דוגמה לפתרון.
המפרט הטכני של החלון מתקדם ביותר ונבחר להיות מוביל בפרויקטים ירוקים רבים באירופה מכמה סיבות:
הראשונה ביכולת של שימשת החלון לנצל אור יום ברמה מקסימלית בשל הזכוכית עם המקדם LOW E הנמוך ביותר בשוק של חלונות הגג. ככל שהמקדם נמוך יותר המעבר של אנרגיה חום נמוכה יותר.
לכן,פיזור נכון של חלונות בגג מאפשרים חסכון משמעותי של תאורה חשמלית וניצול פסיבי של אנרגיית שמש עם בידוד מקסימלי למעבר של אנרגיית חום וכך שמירה על טמפרטורה נמוכה יותר בפנים.
תכונה נוספת לחלון גג תוצרת RoofLite , מצוי במבנה ציר הפתיחה שלו .
לדוגמה ,חלון בנוי מ ציר אמצעי , מנצל את משאב הרוח ויוצר אוורור בתוך מרחב.
כשמציבים חלון בודד במרחב עם ציר אמצעי,פתיחתו משחררת מיד אוויר חם כלוא ומאפשר כניסה של האוויר הרענן שבחוץ הודות למבנה הצירי שיוצר זווית פתיחה המכוונת את אוויר החיצוני פנימה. משאב הרוח קיים וניתן לניצול גם בימים החמים בגובה שבו נמצאים רוב חלונות הגג.
פתרון טרמי נוסף של חלונות גג תוצרת RoofLite מיועד לתקופת החורף ובפרט באזורים הקרים. שימשת החלון בנוייה מזכוכית בידודית בעובי 3-17-4 כשה 17 מ''מ הם מילוי ב גז ארגון (גז אציל) המבודד בעיקר קור, וכך נשמר החום הפנימי של הבית. יתרון ברור בחסכון של עלויות בחימום הבית.
חלונות גג מגיעים במבחר מידות ואת פיזורם במרחב יש למקם בהתאם לגודל השטח ולצרכים העיצובים.
ככל שהשטח גדול יותר כן ניתן להציב יותר יחידת חלון ובכך להגביר את האוורור והתאורה הטבעית.
האטימות החיצונית למים של חלונות גג תוצרת RoofLite היא הרמטית לחלוטין. זאת בשל מערך המרזב החיצוני הנלווה לחלון שעשוי אלומיניום אל חלד.
כמו כן הגימור הפנימי של החלונות גם הם בדגש ירוק כשהחברה רוכשת את העצים רק מחוות לגידול עצים מורשת אשר מחויבות לאמנה הסביבתית גם בדגש של טיפול העץ נגד מזיקים באימפרגנצייה טבעית מחומרים ידידותית לסביבה.
חלון גג ירוק המספק פתרונות בהקטנת צריכת אנרגיה ,בניצול של תנועת אוויר פנימה, באיטום, בתאורה טבעית וכמוון כפריט עיצובי.

לפרטים נוספים: www.aliat-gag.co.ilwww.aliat-gag.co.il
קישור לאתר המקור: http://www.clickgo.co.il/BCache/4540.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מרי עבדי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."