חיפוש מאמרים

11735 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הכרויות באוקראינה קייב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תמ"א 38 ביקורת מבנים ליקויי בנייה גלאור מהנדסים

נושא המאמר: תמ" א 38
מאת: גלאור מהנדסים - ביקורת מבנים   שמור מאמר למועדפים

תמ"א 38 הינה תוכנית מתאר ארצית, שמטרתה לאפשר לבעלי מבנים, שלא נבנו על-פי תקן ישראלי 413, לחזק את המבנה כנגד רעידות אדמה, תמורת הגדלת זכויות הבנייה.
קיימים מספר קריטריונים, הנדרשים למימוש הזכויות, כגון: המבנה צריך להיות מבנה שניצב מעל גבי עמודים ונבנה לפני שנת 1980.
כמו-כן, יש צורך לבצע בדיקות של מהנדס קונסטרוקציה מומחה, שמוכיח כי הבניין לא עמיד ברעידות אדמה וקיימות דרישות נוספות.
היתרונות של תמ"א 38 לגבי דיירים או בעלי דירות ומבנים:
• שיפור יציבות המבנה כנגד רעידות אדמה.
• הוספת מעלית.
• שיפוץ חזית הבניין.
• העלאה של ערך הדירות בעשרות %.
• שיפור בגינות ובשבילים.
ותמורות נוספות, שניתנות בד"כ ללא תשלום, תמורת מסירת זכויות הבניה בגג לחברת הנדסה ואו לקבלן.
חסרונות תמ"א 38
-תהליכים מסובכים ומורכבים
-עלות כספית שעשויה להגיע למאות אלפי $
לפיכך על מנת לממש את הפוטנציאל הנ"ל, יש לבצע תהליכים, שעלותם מרובה ובהם: בדיקה יסודית של מהנדס ביסוס/מהנדס שלד, בדיקה ברשויות ע"י אדריכל, ביצוע חישובים סטאטיים, בדיקת כדאיות ע"י רואה חשבון ,ליווי של עורך דין וכו'.
בשל העלויות הגבוהות והתהליכים המורכבים של הבדיקות וביצוע החיזוקים כנגד רעידות אדמה,התקנת מעלית,שיפוץ הבניין, ושאר המלאכות, מומלץ שמומחה ינהל את הפרויקט המורכב, מתחילתו ועד לסיום.

מחבר המאמר: צבי כהנא, מנהל חב' גלאור מהנדסים, מומחים בניהול פרויקטים ותמ"א 38.
טל': 1800222285 אתר: www.agalor.co.il

www.agalor.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גלאור מהנדסים - ביקורת מבנים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."