חיפוש מאמרים

11736 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
החלפת מדרגות קיימות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי אימון עסקי אמיר הלמר מגדלור- אימון אישי ועסקי

נושא המאמר: למצוא את בן/בת הזוג המתאים לי ביותר.
מאת: אמיר הלמר   שמור מאמר למועדפים

למצוא את בן/בת הזוג המתאים לי ביותר.
"אם הספינה של חייך טרם הגיעה אל החוף – שחה אליה" (פתגם סיני)


העולם בו אנו חיים - עולם טכנוקרטי, עולם התוצאות המהירות , עולם של נהנתנות, של אובדן משמעות החיים, של תרבות אמנותית המתבססת על פופוליזם וסיפור מיידי - איבדנו במהלך הזמן את הקשר עם "האני". אנו מחפשים את הכיבוש הבא בלי מודעות עצמית, רק למען הכיבוש.
"אולי יש משהו טוב יותר"...
האם אנו רואים ברכה בגישה זו? האם הזוגיות בעולמנו טובה יותר? מספקת יותר? האם המשפחתיות חמה ותומכת יותר?
כל מי שחשוב לו למצוא מענה לשאלות כאלו ודומותיהן, אני מציע בחום, לקרוא את הכתוב להלן.

בדברי, אבהיר את גישתי לנושא מציאת בן/בת זוג, בעולם שכזה ואתן רמז להמשך.

לא אחת פונים אלי מתאמנים באמירה :"אני מחפש מישהי שצריכה להיות ......" , אני מזהה בהם, שעדיין אינם מוכנים לזוגיות אמיתית. וזאת, כי בזוגיות נכונה האדם שם דגש על הדברים שהוא מביא לזוגיות ומה הם הדברים שיוכל להעניק, על מנת שהזוגיות תצמח ותשגשג.
המיקוד הוא במה שמתאים לי ביותר. ברגע שאמצא אותו, תתחיל עבודה של צמיחה וגדילה זוגית.


כיצד אדע מי מתאים לי ביותר?

לשם כך, ובמבט ארוך טווח לפיתוח ולקיום זוגיות טובה ונכונה, עלי קודם כל להתחבר לליבה האמיתית שלי, להעלות למודע את האמת שלי, על יתרונותי וחסרונותי והעיקר – לדעת לקבל את עצמי כפי שאני – את ערכי, את אמונותי ואת הערך המוסף שאני מביא לזוגיות – אותו ערך, שבלעדיו הזוגיות לא תקרום עור וגידים.
"ככל שתאזין לקולך הפנימי בנאמנות גדולה יותר, כן תיטיב לשמוע את הקולות בחוץ". (דאג המרשלד)

הערך המוסף שאני מביא לזוגיות, הוא בדיוק התשובה לשאלה – מה יקרה לזוגיות הזו, שלא היה קורה, אלמלא אני הייתי 50% מהמשוואה הזו.
זו שאלה שאני שואל את עצמי וזו השאלה שבן או בת-הזוג צריך או צריכה לשאול.
המענה מזקק את התרומה הייחודית של כל אחד מבני הזוג, לזוגיות.

באמצעות הבנות אלו אצליח לזהות, האם יהיה באפשרותי להכיל את מי שמולי והאם מי שמולי יוכל או תוכל להכיל אותי, על כל רבדיי – על הצדדים הטובים והפחות טובים שלי.
למפגש הראשון אגיע, אפוא, ממקום הכי "נקי", מבלי להזדקק לכל אותם קוסמים המציידים במשפטי מפתח ובעצות למיניהן. אגיע ללא מסכות וללא משחקי תפקידים. פי ולבי שווים.
אם למשל, אתרגש- אומר זאת... אם משהו ימצא חן בעיני – אומר זאת...
ובן או בת הזוג למפגש, שיוקיר/תוקיר דרך זו וימצא/תמצא לנכון להתחבר אלי, אדע שבא/באה ממקום אמיתי ומקבל – וזוהי התחלה טובה.
זוגיות אשר בסיסה אמינות, יש לה עתיד לשגשג.

ובהמשך המפגש הראשון – אציע להתמקד בזרימה התקשורתית בין בני הזוג. תקשורת היא מילת מפתח לכל מערכת יחסים. היכולת לשוחח בפתיחות, ללבן נושאים, לבטא רגשות וצרכים ולשתף את בן או בת הזוג בלבטים, בקשיים ובשמחות – יכולת זו לא תסולא בפז במערכת הזוגית, ואפשר לעמוד עליה כבר בפגישה הראשונה.
אם מתקיימת בפגישה זו שיחה פתוחה על השקפות, תפיסות, סדרי עדיפויות, אמונות - בנושאים שונים ואנחנו נוכחים לדעת שקיימת התאמה די גבוהה בינינו, יש מקום להמשיך הלאה.
כאן המקום לשים לב למה שקורה אם אין הסכמה לגבי נושא מסוים. האם הוא יטואטא מתחת לפני השטח על-ידי בן/בת הזוג, האם תהיה התעקשות, או האם תהיה נכונות לבחון את הענין מזוויות שונות, להסתכל דרך משקפיים אחרות...
נכון, שזו רק פגישה ראשונה ולכן נווכח אולי רק בניצנים של דרכי התנהגות, אך כדאי לשים לב...


ובהמשך…

זוגיות משולה לעץ, שחשיבות רבה לשורשיו. אם נמשיך במטאפורת העץ, הרי שהשורשים הם: הערכים, האמונות והחוזקות של כל אחד מבני הזוג. ביחד הם בונים את החזון המשותף, המהווה את גזעהעץ.
טיפוח הקשר הזוגי, כמוהו כהשקייה ודישון, המביאים את העץ ללבלוב ולפריחה ואת בני-הזוג להגשמה בכל תחומי החיים.

"ערכים לבני-אדם הם כמו שורשים לעצים. ללא שורשים, עצים נופלים ברוחות סער עזות. ללא ערכים, בני אדם נופלים, כשמכים בהם משברי הקיום". (קרלוס ריילס, פילוסוף ספרדי).

אימון למציאת בן זוג.

אמרות על זוגיות.

שלכם ,

אמיר הלמר
מאמן אישי ועסקי
www.migdalor.biz
050-2250225 , 077-5531550

www.migdalor.biz


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אמיר הלמר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."