חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אתה מיוחד

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עבודה עורך דין לענייני עבודה פיצויי פיטורין חופשה שנתית

נושא המאמר: חופשה שנתית
מאת: עו"ד סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

חופשה שנתית

כל עובד זכאי על פי חוק לחופשה שנתית כבר מראשית עבודתו.
ימי החופשה להם זכאי העובד, הם נגזרת של וותק במקום עבודתו.
מהשנה הראשונה ועד הרביעית, זכאי עובד שמועסק 5 ימים בשבוע, ל ? 12 ימים, ועובד המועסק 6 ימים בשבוע, זכאי ל ? 14 ימים.
הזכאות גדלה לאור הוותק של העובד במקום עבודתו, והיא מגיעה עד לכדי 28 ימי חופשה בשנה.

חישוב דמי החופשה:
סעיפים 10(א) ו ? 10(ב)(1) לחוק חופשה שנתית, קובעים כי המעביד חייב לשלם לעובד עד ימי החופשה דמי חופשה בסכום השווה לשכר הרגיל של העובד.
שכר רגיל, הוא שכר שכולו או חלקו משתלם על בסיס חודשי או תקופתי, שהעוהד היה מקבל בעד אותו פרק זמן אילו העובד לא יצא לחופשה והוסיף לעבוד, לא כולל את החזרי ההוצאות למיניהם. מומלץ להתייעץ על מנת לחשב את הסכום המלא לו אתם זכאים בעד החופשה השנתית.

לגבי משרדי ממשלה:
רוב משרדי הממשלה סגורים לדוגמא בחול המועד, הסיבה היא חופשה מאורגנת, שהתקופה נחשבת על חשבון החופשה השנתית.
במגזר העסקי, ניתן לקבוע חופשה מאורגנת ומרוכזת, אך לשם כך המעסיק חייב להודיע לעובדים שבועיים מראש, כדי שימים אלו ייחשבו כימי חופשה שנתית. ברי, כי לא ניתן להוציא עובד לחופשה על חשבון חופשה עתידית, אלא רק על חופשה שנצברה והוא זכאי לה.

פנקס חופשות:
מעבידים רבים אינם מקפידים על הוראות החוק. בפועל, חוק חופשה שנתית מחייב את המעסיק לנהל פנקס חופשות, ולרשום בו לגבי כל עובד את תאריך תחילת עבודת העובד, את ימי היציאה לחופש ולציין אם מדובר בחופשה שנתית. דמי פידיון חופשה ששולמו, יצויינו אף הם בפנקס.
עובדים זיכרו, בהיעדר רישום מסודר בפנקס החופשות, חלה חובת ההוכחה על המעביד כי העובד קיבל את ימי החופשה השנתית או את התמורה עבורם.

www.getnow.co.il

www.getnow.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."