חיפוש מאמרים

11712 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
קורסי פסיכומטרי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אינסטלציה ביוב

נושא המאמר: מי משלם על הזמנת ביובית
מאת: דן בלוראי   שמור מאמר למועדפים

מי משלם על הזמנת רכב ביובית? לכאורה, שאלה זו נראית מיותרת. כולנו נגיד ישר: מי שמזמין. אולם, התשובה אינה מדויקת. ישנם מקרים בהם חברת הביטוח כן תשתתף בהזמנת רכב הביובית. באילו מקרים? במאמר נסביר מהם המקרים בהם ההוצאה תהיה על חשבון הכיס של המזמין, ומתי כן חברת הביטוח תשתתף בהוצאות.
ברוב המקרים- וועדי הבתים ישלמו על חשבון הדיירים:
כאשר נוצרת סתימה והצפה בביוב של כל הבניין, ברוב המוחלט של המקרים, וועד הבית ישלם את ההוצאה, וכל דייר יצטרך להשתתף. הסיבה לכך, היא שברוב המקרים, הסתימות נוצרו בגלל התנהלות לא נכונה של הדיירים.
רק במקרים בהם יש לבניין עצמו בביטוח מבנה, וניתן להוכיח בוודאות לחברת הביטוח שהסתימה התרחשה בגלל שורשים, ולא בגלל הדיירים, רק אז יכול להגיש וועד הבית בקשה לחברת הביטוח.
מומלץ להזמין שירות ביובית שיש לו הסדר עם חברות הביטוח:
עד שנת 2017, האפשרות לקבל החזר כספי על תיקון נזקים שנעשו כתוצאה ממים, הייתה נראית חלום רחוק. החל משנת 2017, חברות הביטוח מכסות גם נזקי מים. לכן, ערכו חברות הביטוח הסדרים עם אינסטלטורים שונים וחברות ביובית. לכן, כאשר אתה מזמין אינסטלטור שיגיע עם רכב הביובית, מומלץ לך לבדוק לפני ההזמנה, עם איזה חברות ביטוח הוא עובד.
ישנם מספר כללים שקבעה חברת הביטוח: על מנת שחברות הביטוח ייתנו את ההחזר, הן ידרשו לקבל דו"ח מפורט של סוג הבעיה, טיב השירות שבוצע, וזמן ההגעה. אם הדעת השירות התאחרה ביותר משעתיים, לא יקבל המזמין החזר.
בעל עסק המזמין ביובית- יכול לקבל החזר מביטוח המבנה:
לכל בעל עסק אשר ברשותו מבנה לעסק, מומלץ לעשות ביטוח מבנה. חלק מסעיפי ביטוח המבנה, כוללים נזקי מים הקשורים לחורף, ובתוכם גם הצפות מים והזמנת ביובית בגללי ריבוי מי גשמים, או חדירת שורשי עץ.
הוספת הסעיף של הסדר עם אינסטלטורים לרשימת השירותים של חברות הביטוח, תרמה בראש ובראשונה לבעלי העסקים. בעלי עסקים רבים נאלצים להזמין בשלב מסויים רכב ביובית. וכאשר מדובר במבנה גדול של משרדים או מרכז קניות, ההוצאה היא תכופה, אחת לכמה חודשים. לבעלי מבנים גדולים אלו, אסור למצוא את עצמם בשום מצב בו העסק משובת בגלל הצפה.
לסיכום:
במקרים רבים, יכולים בעלי בתים, בעלי עסקים, ואף וועדי בתים לקבל החזר על הזמנת שירות הביובית, במסגרת ביטוח מבנה. לכן, מומלץ תמיד להזמין שירות שאיבות ביוב, אשר יש לו הסדר עם חברות הביטוח.

https://ma-group.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דן בלוראי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."