חיפוש מאמרים

11735 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שחזור מידע - מיתוסים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בריאות הומוציסטאין אוסטיאופורוזיס

נושא המאמר: הומוציסטאין ואוסטיאופורוזיס
מאת: סולגאר ישראל   שמור מאמר למועדפים

הומוציסטאין - מנבא שברים במפרק הירך באוכלוסייה המבוגרת

השכיחות ההולכת וגוברת של אוסטיאופורוזיס בקרב אנשים הסובלים מרמות גבוהות של הומוציסטאין, מצביעה על אפשרות כי רמות גבוהות של הומוציסטאין מחלישות את העצם על-ידי הפרעה ליצירת קשרי קולגן מצולבים, ומכאן לסיכון מוגבר לשברים במפרק הירך.

הומוציסטאין (Homocysteine), מטבוליט רעיל הנוצר בגוף כתוצאה מחסר בשלושה ויטמינים מקבוצת ה-B שהם B-6 ,B-12 וחומצה פולית - היה ידוע עד כה כאחד מגורמי הסיכון המשמעותיים ביותר להתפתחותן של מחלות קרדיו-ווסקולריות ונקשר בבעיות בריאותיות שונות ובהן מומי-לידה, בעיות פוריות, טרשת נפוצה, בעיות הקשורות למערכת העצבים, ליקויים הקשורים בעצבי הראייה ועוד.

מחקר אשר פורסם בגיליון חודש מאי של הירחון New England Journal of Medicine, מצביע על סיכון נוסף הקשור ברמות גבוהות של הומוציסטאין בדם - הסיכון להיווצרותם של שברים במפרק הירך. המחקר, אשר נערך בין השנים 1979-1982 במסגרת מחקר פארמינגהם, והקיף 825 גברים ו-1,174 נשים בגילאי 59 עד 91 בדק את רמות ההומוציסטאין בדמם. החוקרים המשיכו במעקב אחר הקבוצה ממועד נטילת הבדיקות ועד יוני 1998 ובחנו היארעות שברים במפרק הירך.

מתוצאות המחקר עולה כי גברים ונשים שרמות ההומוציסטאין בדמם היו ברבעון העליון, היו בעלי סיכון גבוה יותר לפתח שבר במפרק הירך, בהשוואה לגברים ולנשים ברבעונים נמוכים יותר. בקרב גברים ברבעון העליון היה הסיכון גבוה פי 4 יחסית לגברים ברבעון התחתון, ובקרב נשים ברבעון העליון היה הסיכון גבוה פי 1.9 בהשוואה לנשים ברבעון התחתון. מסקנת החוקרים הייתה כי רמות הומוציסטאין, אותן ניתן להפחית ביעילות רבה באמצעות תזונה מתאימה ונטילת תוספי-תזונה, מהוות גורם סיכון משמעותי להופעת שברים במפרק הירך באוכלוסיה המבוגרת.

מחקר נוסף אשר פורסם באותו גיליון הראה כי הסיכון היחסי להתפתחות שבר אוסטאופורוטי עלה ככל שעלתה רמת ההומוציסטאין בדם; היה הגבוה ביותר בקרב הנחקרים המבוגרים ביותר ולא היה תלוי במדדים כגון מסת העצם ואחרים. מסקנת החוקרים במחקר זה הייתה כי רמות גבוהות של הומוציסטאין מהוות גורם סיכון עצמאי משמעותי להתפתחות שברים אוסטאופורוטיים באוכלוסייה המבוגרת.

מחקרים שנעשו בתחום מוכיחים, כי נטילת תוספת של ויטמיני B-6 ,B-12 וחומצה פולית בשילוב טרימתילגליסין (רכיב טבעי המופק מסלק, החיוני להמרת הומוציסטאין חזרה למתיונין ובכך להפחתת רמות הומוציסטאין), תוריד את רמות ההומוציסטאין בדם לערכים נורמליים (בין 8-12 מיקרומול/ליטר). הומוציסטאין מודולטור, תכשיר טבעי, מכיל טרימתילגליסין, וויטמיני B-6 ,B-12 וחומצה פולית במינונים האופטימליים הנחוצים להפחתת רמות ההומוציסטאין בגוף.

באדיבות: סולגאר ישראל
www.tevalife.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י סולגאר ישראל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."