חיפוש מאמרים

11712 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סובלים מבעיות פסיכוסומטיות? אולי אתם לא מספיק קשובים לעצמכם...

    קישורי טקסט (לפרטים)
גרפולוגיה

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סופר צללים ביוגרפיה ספרות צללים כתיבה

נושא המאמר: מי צריך סופר צללים? סופר צללים - ספרות צללים - ביוגרפיה - כתיבה
מאת: יונה דורון   שמור מאמר למועדפים

מי צריך סופר צללים? לא מעט פוליטיקאים שהגיעו לראש הפירמידה, תעשיינים או מייסדי אימפריות, שחקנים ויוצרים בתחומים שונים, נעזרים בסופרי צללים כדי להעביר אל הכתב את הניסיון העצום שצברו ואת קורותיהם בדרך שפילסו לעצמם. כפי שישכרו את שירותיו של עורך-דין כדי שייצג אותם בערכאות משפטיות, יעסיקו כותב נאומים שיעביר את המסר שלהם באופן הברור ביותר, ופרסומאי כדי להביא את המוצר שלהם אל התודעה, כך יפנו אל סופר הצלילים. סופר צללים טוב ישמע מפיהם ויעלה על הכתב את הדברים: סיפור חייהם, מפעל חיים, פרשייה מסוימת שברצונם להביא לידיעת הציבור ללא הסילופים שהדביקה לה התקשורת, סיפור משפחתי יוצא דופן, ואפילו תיאוריה או שיטה ייחודיות שהצליחו לפתח בתחום עיסוקם. הספר שיצא לאור בסופו של דבר ישא את שמו של האדם שהזמין את שירותו של סופר הצללים. אין כאן הולכת שולל של הקורא. תוכן הספר יהיה נאמן לאדם ששכר את שירותיו של הסופר. סופר הצללים רק יעביר את המילים שבעל-פה אל הכתב, בסגנון ובאיכות שיעוררו עניין ויגרמו לאחרים לקרוא את הספר מתחילתו ועד סופו. הספר יעבור עריכה וכמובן לא תהיה בו מילה שלא קיבלה את אישורו של מזמין העבודה. למעשה גם ביוגרפיות של אנשים פרטיים, המיועדות על פי רוב לתפוצה משפחתית, נכתבות על-ידי סופרי צללים. אחד ההבדלים היסודיים בין ספר ביוגרפיה כזה לבין ספרות הצללים הקלאסית, הוא במטרה. בדרך כלל מי שפונה לסופר צללים מקצועי, מקווה להביא את הספר שייוולד כתוצאה מהעבודה המשותפת אל הקהל הרחב ואל מדפיהן של חנויות הספרים. אופי הכתיבה חייב לקחת את זה בחשבון ועל סופר הצללים להשקיע מאמצים על מנת להפיק ספר בעל ערך ומעורר עניין מהחומרים שניתנו לו. xupr mkkho xpru, mkkho chudrphv chchkhudrphv hubv surui xpru, מאמרים אקדמאיים - מאמרים באנגלית - מאמרים מתורגמים - מאמרים מדעיים - מאמרים רפואיים - מאמרים משפטיים - מאמרים פסיכולוגיה - מאמרים אקדמים - מאמרים בעברית - מאמרים בקרימינוגוליה - מאגר מאמרים - סיכומי מאמרים - מאמרים קולנוע - מאמרים בתקשורת - כתיבת מאמרים - פרסום מאמרים חינם - חיפוש מאמרים פרסום מאמר באינטרנט פרסום מאמר מקצועי פירסום מאמרים מקצועיים מאמרים באתר מאמרים article.co.il גרפולוגים

www.yonadoron.co.il
קישור לאתר המקור: http://www.clickgo.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יונה דורון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."