חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פרגולות במבצע לכל מטרה- לא צריך להתפשר

    קישורי טקסט (לפרטים)
ראו גם ערך : גרפולוג
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרפולוגיה משפטית השפעת מחלות על כתב יד מידע מוקדם שנחוץ לגרפולוג משפטי

נושא המאמר: השפעת מחלות על כתב יד
מאת: דבורה הראל   שמור מאמר למועדפים

מחקרים מעידים על כך, שמחלות מסוימות משפיעות באופן ניכר על כתב היד. אך, עפ"ר לא ניתן לאבחן מחלות ספציפיות, ויש מחלות ותרופות המשפיעות יותר מאחרות על הכתיבה.

עבור הגרפולוג המשפטי מחלות ניכרות בכתב ובחתימות בעיקר במצבים בהם הכותב חש בחולשה פיזית רבה ובקושי לכתוב בצורה לה הוא רגיל כשהוא בריא. סממנים אלה קיימים, במידה זו או אחרת, גם אצל חלק מהכותבים בגיל מבוגר מאוד, אף כשבריאותם סבירה לגילם. מסיבה זו, על הגרפולוג המשפטי לברר, טרם תחילת בדיקתו, מה היה גילו ומצב בריאותו של הכותב בעת חתימה על המסמך, הדרישה הזו נכונה פי כמה בעיקר כאשר מדובר על חתימות על צוואות או על מסמכים אחרים הנושאים חתימות של אנשים מבוגרים מאוד.

אחד התסמינים הידועים של מחלת פרקינסון, הוא הקטנת כתב היד ולעתים הוא הופך, למה שהנוירולוגים מכנים, "כתב עכבישי" בשל ריבוי הקווים החוטיים והדקים בכתב היד.

pARKINSON

כתב ידו של חולה פרקינסוןבנושא כתב יד של חולי פרקינסון, נעשו מחקרים רבים, אך אפנה אותך לתוצאת מחקר שעשוי לסייע לך בכתיבה. במחקר פורסם 2007, כי כאשר חולי פרקינסון חותמים בעיניים עצומות, חתימתם גדלה באופן משמעותי, ואף ציינו המחברים שרבים מהחולים מצאו טכניקה זו יעילה מאוד עבורם. אני מצרפת כאן את הכתובת הביבליוגרפית שלו:

Ondo WG, Satija P Withdrawal of visual feedback improves micrographia in Parkinson's disease. . [link=javascript:AL_get(this,%20'jour',%20'Mov%20Disord.');]Mov Disord.[/link]2007 Oct 31;22(14):2130-1.ובדוגמאות הבאות נוכל להבחין בשני כתבי יד של אדם מבוגר, בהפרש זמנים קצר. שוני ניכר ביניהם נובע מהתפרצות מחלת הסרטן, היחלשותו והתדרדרות המהירה במצבו הבריאותי.

כתב יד של אדם מבוגר לפני פרוץ מחלה כתב יד של מבוגר אחרי פרוץ המחלה

harell-graphology.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דבורה הראל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."