חיפוש מאמרים

11665 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שיר לחתונה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בית חכם אודיו מוטיב פתרונות עיצוביים חשמל חכם

נושא המאמר: בית חכם
מאת: audiomotiv   שמור מאמר למועדפים

מערכת חכמה לניהול הבית המשולבת במערכת אינטרקום:

לב המערכת הינו מסך מגע בעל ממשק הפעלה ויזואלי וידידותי המאפשר לבצע מגוון פעולות:

1. שיחות אינטרקום טלוויזיה מול פנל הכניסה בשער או בדלת – המערכת שומרת את תמונת המבקר שלחץ על האינטרקום במידה ולא היינו בבית.
2. אפשרות לצפייה במצלמות אבטחה.
3. אפשרות לשליטה, דריכה ונטרול מערכת אזעקה.
4. אפשרות לשליטה וניהול בית חכם לרבות מתגי תאורה, תריסים, מזגנים וניהול תרחישים.
5. אפשרות לגישה למאגרי מידע קהילתיים כגון הזמנת מקום בחדר כושר, זמני שבת, הזמנת איש תחזוקה, וכדומה. (מותנה בהקמת שרת יעודי).
6. אפשרות לשליטה על המערכות ממסכים נוספים, שלטים, שלטי מסך מגע אלחוטיים, טאבלטים, טלפונים חכמים סמסונג, iPhone ו- iPad.

יתרונות המערכת:

אסתטיקה:
בניגוד למצב הקיים היום בו בכניסה לבית יש מספר רב של אביזרים: מסך אינטרקום, פנל הפעלה לאזעקה, מתגי הדלקה לתאורה, מסך שליטה לבית חכם, מסך מצלמות וכו' -המערכת מאגדת את כל הפעולות במסך שליטה מעוצב אחד.

תשתית אחידה:
כל רכיבי המערכת משתמשים בכבל רשת סטנדרטי – אין צורך להשחיל מספר רב של סוגי כבלים לכל המערכות השונות בבית וניתן לבצע את ההכנות ע"י החשמלאי בהנחיית האינטגרטור.

גמישות:
ניתן בכל שלב להוסיף אפשרויות ואביזרים למערכת. לדוגמא: היזם יכול לרכוש מערכת אינטרקום בסיסית והלקוח יוכל לשדרג את המערכת למערכת אזעקה או בית חכם ללא צורך בהחלפת כל המערכת או התשתית.

שירותים קהילתיים:
ניתן לקשר את המערכת לשרת מידע,
המערכת תאפשר להעביר הודעות בין חברי הקהילה, לשלוח ממרכז השליטה הודעה פרטית או כללית,
הזמנת מקומות במסעדה, חדר כושר וכדומה,
לשתף את החברים במידע קהילתי,
להעביר פרסומים ומבצעים בהתאם לחתכי אוכלוסיה רלוונטיים וכד'.

מהיום הרבה יותר קל עם מערכת חכמה לניהול הבית!

audiomotiv.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י audiomotiv שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."