חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
דע את זכויותיך?- תאונות דרכים בראיית החוק.

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שמירה על המחשב אורך חיי מחשב

נושא המאמר: איך לשמור על אורך החיים של המחשב
מאת: גבריאל   שמור מאמר למועדפים

איך לשמור על אורך החיים של המחשב:


יש לדאוג שהמחשב יהיה במרחק של כ- 5 ס"מ מהקיר כך שיהיה לו מספיק אוורור מאחורי המחשב.

יש לדאוג שלא יהיו כבלי חשמל על הרצפה גם לא מפצלים. את המפצלים מומלץ לתלות על הקיר.

יש לדאוג לנקות את המחשב מאבק אחת לחצי שנה לא רק חיצונית אלא בתוך המחשב ולסלק את כל האבק שהצטבר שם. האבק שמצטבר במחשב גורם לכך שהמאווררים נסתמים ולכן לא מצליחים לקרר את המערכת כנדרש וגורמים לנזק. כמו כן כתוצאה מאבק שסותם את המאווררים נגרם רעש מעצבן מהמחשב ולא הכי נעים לשבת מול המחשב כשהוא לא מפסיק להרעיש.

מומלץ לקנות שקע למניעת מכות ברק ו/או עלייה של מתח חשמל. כך נגן על המחשב מפני עליית מתח שיכולה לגרום לשריפת הספק ולנזקים אחרים במחשב.

מומלץ לבצע תחזוקה אחת לחצי שנה / שנה ולנקות את המחשב מכל קבצי הזבל שנשארים במחשב, נתוני גלישה, בדיקת וירוסים מלאה, קבצים זמניים וכו' כדי המחשב יוכל לעבוד בצורה יעילה ומהירה יותר. מומלץ שזה יעשה ע"י טכנאי מוסמך כך שלא יגרמו נזקים לקבצים.

מומלץ לא להדליק ולכבות את המחשב מספר רב של פעמים ביום. אם אתם מתכוונים לחזור ולעבוד על המחשב לאחר כשעה / שעתיים עדיף להשאיר אותו דולק. הדלקה וכיבוי מרובים מקצרים את חיי ספק הכח של המחשב.

www.5550552.com/tehila


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גבריאל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."