חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
דמיון מודרך

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ייעוץ עסקי יועץ עסקי יועץ שיווק אימון עסקי

נושא המאמר: האם כדאי לפרסם בפייסבוקהאם הביטוח בטוח
מאת: דורון עמית    שמור מאמר למועדפים

האם הרשתות החברתיות עושות את זה
האם "פייסבוק" בראש ושאר הרשתות אכן עושות לנו את זה?

ומה זה, זה?

הפעם אני כותב על מחשבות של אנשים אשר מעוניינים להקים עסקים ואת פלטפורמת השיווק הם משאירים לפייסבוק לעשות עבורם את קליטת הלקוחות! האם זה נכון? האם עסק יכול להתקיים דרך הרשתות החברתיות? או אולי ייחודי סגולה הם אלה שיכולים להיעזר ברשת החברתית על מנת להעלות מודעות למוצר ומקור המכירה!

כמי שנותן ייעוץ עסקי אני מבין יזמים כאלה ואחרים בתחומים שונים אשר מאד רוצים להקים עסק, מבינים כי השוק מלא בכול מקצוע או שירות, אבל בכול זאת מבין שיש לו עסק טוב, או מוצר טוב, או שירות שבטח יש מישהו שצריך. והשאלה הנשאלת האם באמת הרשתות החברתיות ובראשם "פייסבוק" אכן יכולות להרים עסק או מיזם.

אז אם תשאלו אותי, אז בוודאי שפייסבוק היא לא הבמה לשים שם את העסק או המיזם.

פייסבוק והרשתות החברתיות מתאימות בכדי להעביר מסרים, תמונות, ברכות לבני המשפחה, להפתיע את החבר או החברה, להעלות סרטון ביו טיוב, להציג לחברות עוגה שנאפתה או תבשיל כזה או אחר ביחד עם התפריט המדויק להכנה בתקווה שאולי יבקשו ממנה להכין היא את העוגה וליהנות ממספר שקלים בארנקה. אך לא יותר מזה. פייסבוק והרשתות החברתיות הם לא במה פרסומית שתיקח מיזם ותרים אותו מעלה. ואני יודע מה חושבים כרגע אלה שבנו על הפייסבוק כפלטפורמה פרסומית על הרצון לפתיחת העסק שחשבו "לא נורא נחליט לאט, לאט וכך נתקדם" ואני ישיב "זה לא עסק" מ"זה לא מתפרנסים".

כמי שנותן ייעוץ עסקי עם אלה המדברים איתי על התחלה בפייסבוק, אפילו לא על פרסום ממומן אלה פרסום בדף פייסבוק, דף ייעודי לעסקים שיתפרסם מעצמו, שהקליקים או הלייקים יגיעו מעצמם "וכאילו שגם עם יש לייקים זה אומר שזה סימן להתעניינות ומכירה" לא! אין מכירות בפייסבוק. או יותר נכון "עדיין הפייסבוק לא משמש במה למכירות" ואת הטעות הבסיסית הזאת של כול כך הרבה יזמים וכאלה שכול כך רוצים לעשות עסקים ומיזמים יפים יש להזיז הצידה.

מי שרוצה להקים עסקים, מי שרוצה שיהיה לו עסק, מי שחושב לעשות כסף מהעסק או מהמיזם סביר שיתחיל לחשוב על אלמנטים שעולים "קצת" כסף אבל יש להם את הפוטנציאל להביא הרבה כסף ואושר ומזור ליזם.

כ יועץ עסקי אני לוקח אתכם לסביבת הפרסום והבמה המרכזית במטרה להרים את היזמות שלכם ולהזיז את העסק הלוא היא סביבת ה-WWW ביחד עם החיבור למנועי החיפוש של גוגל ואחרים.

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."