חיפוש מאמרים

11715 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
קהילות בארץ ובתפוצות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ייעוץ עסקי יועץ עסקי יועץ שיווק אימון עסקי

נושא המאמר: מה צופן לנו השנה העברית החדשה
מאת: דורון עמית   שמור מאמר למועדפים

האם מצב העסקים ישתפר השנה עת מתקרב ראש השנה העברי.
האם המכירות יעלו, הריבית הבנקאית תרד, המס ירד, המיסים העקיפים ירדו, מס שלטים יבוטל, ארנונה תרד, או אולי נקבל תוספת לאוכלוסייה הבוגרת של עוד שני מיליון עולים השנה דבר שיגביר את הצריכה.
כמי שנותן ייעוץ עסקי אז ברור לי ולקוראים את המאמרים שלי כי "בשורה" כזאת לא תקרה, המס לא ירד ומס השלטים לא יבוטל, ההפך הכול עומד לעלות, המיסים, המע"מ, הדלק, החשמל, המים, הארנונה, בקיצור הכול. אז אם כך מה ישפר את מצבם של העסקים?
כמי שנותן ייעוץ עסקי נגלה לעיני סקר שעושה העיתון כלכליסט השואל את קוראיו הדיגיטליים " אופטימי או פסימי? מה את/ה צופה שיקרה למכירות העסק שלך בחודשים הקרובים?" והתשובות אומרות 39% יעלו, 55% ירדו, 6% יישארו יציבים. נכון שאני לא יכול להצביע לכם בקרב כמה איש נעשה הסקר או לנסות לדמות אותו לסקר תקני, אבל רוח הדברים מקבלת ביטוי בתוצאות הביניים של הסקר (הסקר הוא סקר מתחדש באתר הדיגיטאלי של העיתון) והביטוי כי התחושה שהמכירות אכן ירדו מיד לאחר כניסת החג.
ובכול זאת, מה עושים, האם נשארים עם הנתון של חמישים אלף עסקים שנסגרים, או שהפעם אולי נחליט לעשות מעשה וניקח את העסק בידיים, או נפקיד אותו בידיים מקצועיות כעזרה לבעל העסק או החברה על מנת לעבור את התקופה. כפי שכבר ציינתי וכול אחד מאתנו מכיר את לוח השנה ויודע כי רק בחודש ספטמבר 2013 חסרים לנו כ-13 ימי עבודה. הווה אומר חצי חודש עבודה הלך, ותוצאות עסקיות של חודש כזה ידוע לנו מראש.
כ- יועץ עסקי הייתי מציעה לעסקים להגביר את הפרסום שלהם בתחילת חודש אוגוסט, כן תחילת חודש אוגוסט למרות שכולם יודעים שחודש אוגוסט הוא חודש של חופשות השנה יהיה זה חודש של קניות, גם קנייה לפני החג, גם קנייה לפני בית הספר, אנשים יסתובבו בחוץ ודווקא רף הקניות עלול לעלות, על מנת שכול עסק יהיה בחגיגה הזאת קצת פרסום לא יזיק, או באינטרנט ב-PPC של מסעות הפרסום GOOGLE ADWORDS או במקומונים, או בפליירים, או בכול כלי זול וממצה שהעסק מכיר, מלחמה על הרוכש הפוטנציאלי בחודש אוגוסט צריכה להיות משימה של כול בעל עסק.
זה לגבי החודשיים הקרובים, לגבי שאר השנה עם הצפי לירידות במכירות, אני בהחלט מציעה כי שיחה עם יועץ עסקי או מי שכולל בשירותים שלו ייעוץ עסקי ושיווקי לא אמורה להזיק, ההפך.

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."