חיפוש מאמרים

11726 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פתרונות יצירתיים לאריזת מתנות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אינסטלטור נזילה

נושא המאמר: דליפה קטנה- בעיה גדולה
מאת: אלעד כהן   שמור מאמר למועדפים

בעולם האינסטלציה דליפה קטנה בצנרת יכולה להיות בעיה רצינית מאוד. למרבה הצער, בעלי בתים רבים אינם ערים לכך ונמצאים תחת הרושם שבעיה קטנה כמו אותה הדליפה יכולה להיפתר מעצמה, אך אין כך הם הדברים.

איך נזילה כזו קטנה יכולה להפוך לבעיה כל כך גדולה ? ובכן, הנה שלוש דרכים:
• עם הזמן דליפה קטנה יכולה להתחיל לכרסם את הרצפה, קירות, ופחות או יותר כל דבר אחר עמו זו באה במגע. זה לא יקרה בן לילה, אבל במהלך כמה חודשים מים עומדים אשר אינם מתנקזים יגרמו לנזק. יתירה מכך- אם לא ניתן לראות את הדליפה, ולנקותה מעת לעת, הנזק שעשוי להיווצר יכול להיות אף משמעותי יותר.
• עובש הוא בעיה רצינית, והאשם העיקרי הוא לחות. דליפה קטנה יכולה להוביל לעובש, שעשוי להחמיר ולהוביל לרקבון ולצרות נוספות תוך זמן קצר. עובש הוא סכנה בריאותית לאלה המתגוררים בבית. יתרה מכך- בבוא היום, כשתרצה למכור את הבית, הדבר יהיה כמעט בלתי אפשרי נוכח מפגע תברואתי שכזה, העשוי להוביל אף לליקוי בטיחותי. אף אחד לא רוצה לקנות בית שנפגע על ידי עובש. זה יקר לתיקון, ואם נותר לבדו, מזיק לבריאות שלך.
• צינור דולף בא לידי ביטוי בעוצמת הזרימה בברזים בבית. ייתכן והדבר אינו מהווה מטרד גדול, אך לבטח הוא אמור להיות נורה אדומה המסמנת שמשהו אינו כשורה, וייתכן ויש צורך לקרוא לאינסטלטור.

אל תתן לאף אחד להגיד לך שדליפה קטנה היא לא עניין גדול.

במקום זאת, קרא לשרברב מקצועי לבוא לבית שלך, לזהות את הבעיה, וליישם את הפתרון הנכון. זה יעלה לך קצת כסף , אבל מוטב לטפל בבעיה מסוג זה מוקדם, ועדיין בזול מאשר מאוחר יותר, כאשר הבעיה מחמירה ועולה ביוקר.

www.siftach.co.il/%d7%91%d7%99%d7%aa-%d7%95%d7%92%d7%9f/%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%a1%d7%98%d7%9c%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%a9%d7%a8%d7%91%d7%a8%d7%91%d7%99%d7%9d?city_id=34


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלעד כהן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."