חיפוש מאמרים

11736 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תביעה ייצוגית - מלחמה גדולה של צרכן קטן

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: היתר בניה צו הריסה רישוי עסקים שימוש חורג

נושא המאמר: פיצול דירות לאחר המחאה החברתית
מאת: מרכז היתרים   שמור מאמר למועדפים

מחאת האוהלים, שהחלה בעקבות מחירי השכירות הגבוהים בגוש דן, הביאה לשינוי ארעי בחוק התכנון והבנייה ואפשרה, במתכונת מצומצמת ומורכבת, לפצל דירות.
תקנות חדשות שאושרו ע"י שר הפנים ב-20.12.11 ותוקפן ל-5 שנים מתירות פיצול דירות

התנאים לפיצול הדירה:
• שטח הדירה המפוצלת לא יקטן מ – 30 מ"ר.
• מספר הדירות שיתווספו לא יעלה על 30% ממספר הדירות הקיים בבניין, או המותר לבנייה על המגרש על פי התכנית - הקטן מבין השניים (בנוסף נדרשת חוות דעת של מהנדס לגביי השתלבות הדירות המפוצלות במרקם האורבאני)
• בבניין בו קיימות פחות מ-3 דירות, תתאפשר הוספת דירה אחת באמצעות פיצול
• בשנתיים הראשונות לאחר כניסתן לתוקף של התקנות החדשות, תידרש הסכמה של 75% מבעלי הדירות (או בעלי הזכויות במגרש) לפיצול
• לאחר שנתיים תידרש הסכמת כל בעלי הדירות (או בעלי הזכויות במגרש)

על מנת לקבל היתר לפיצול הדירה יש להגיש בקשה להיתר ובקשה להקלה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה. לצורך החלטת הוועדה, דרושה חוות דעת מהנדס הוועדה, לגבי תמהיל הדירות המתקבל לאחר הפיצול והשתלבותן במרקם האורבאני, השטחים הפתוחים, התשתיות ושטחי החניה, בסביבת הבניין נותנים מענה לצרכים הנובעים מתוספת הדירות. במקרים מסוימים,על אף, חוות דעתו של המהנדס רשאית הוועדה המקומית לתכנון ובנייה לקבוע כי מספר הדירות שיתווספו יהיה קטן יותר מזה שהחליט המהנדס, או לשלול לחלוטין את פיצול הדירות.

גם בהתקיימות כל דרישות החוק, עדיין שמורה לוועדה המקומית הזכות לסרב לתת היתר לפיצול דירה. בנוסף, נקבע בחוק כי מתן הכשר פיצול הדירה יהיה מוגבל ל-5 שנים בלבד מיום פרסום תיקון החוק (20.12.11). לכך יש להוסיף כי על פי החוק, בקשה להיתר לפיצול דירה מוגשת כבקשה ל"הקלה". בשל כך, תנאי למתן ההיתר הינו תשלום היטל השבחה.

התיקון החדש בחוק גורם,הלכה למעשה, למסכת ייסורים לבעל דירה המבקש לקבל היתר לפיצול דירה.במקום לאפשר פיצול דירה בצורה מקלה, שיגרום להכנסת דירות נוספות לשוק הדירות להשכרה. התקנה מחייבת את בעל הדירה לבקש את חסדיהם של דיריי הבניין, הוועדה המקומית וכרוכה בהוצאות כספיות רבות.


eterim.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מרכז היתרים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."