חיפוש מאמרים

11743 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
המכירה הטבעית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חנויות סלולר פלאפון פלאפונים סלולרי

נושא המאמר: חנויות סלולר
מאת: גיא רונאל   שמור מאמר למועדפים

הרפורמות שידע שוק הסלולר בשנים האחרונות הביאו לכך שחנויות סלולר יכולות למכור לצרכנים פלאפונים אשר בעבר רק חברות הסלולר הגדולות רשאיות היו למכור. בהתאמה עלה מגוון הפלאפונים אשר מוצע לצרכנים. בעבר ניתן היה לרכוש סוגים מעטים מאוד של פלאפונים שכן חברות הסלולר הגדולות הן בירוקרטיות ולוקח להן זמן רב עד שהן מאשרות דגם של פלאפון ואז גם היה נדרש לעברת אותו באופן שיתאים לישראל.

חברות הסלולר לא רצו שהצרכנים ירכשו פלאפונים אצל גורמים אחרים כדי להפיק רווח ממכירתם במחירים גבוהים ולכן לא הסכימו לקבל מכשירים אשר נרכשו בחו"ל או בחנויות סלולר ולכן גם לא היה היצע של פלאפונים אלא ההיצע של חברות הסלולר ושל המשווקים המורשים שלהם כמו ייבואנים של חברות עולמיות אשר אושרו לעבוד מול חברות הסלולר הגדולות.

משרד התקשורת הוביל רפורמות גדולות ורבות בתחום וכעת ניתן לרכוש פלאפונים מחנויות סלולר המתמחות במכירת פלאפונים בלבד, ולא במתן שירות כולל. זה מאפשר לצרכנים לרכוש את הפלאפון בנפרד מספק התקשורת שלהם וכך ניתן להתווכח על המחיר של חבילת הגלישה מול ספק התקשורת מבלי שהוא מכניס את מכירת הפלאפון לעסקה ובכך מבלבל את הצרכן.

רכישה של פלאפון מחנות סלולר מאפשרת השגת מחיר טוב יותר על הפלאפון לעתים בעשרות אחוזים לעומת המחיר של חברות הסלולר הגדולות אשר מספקות תשתית גלישה ודיברו. כאשר היום חברות הסלולר מחויבות לצרף את הלקוח לתוכנית גלישה גם אם לא רכש את הפלאפון דרכן. לא רק זאת אלא שהוא גם מקבל את הזיכוי שמקבלים הלקוחות של חברת הסלולר עצמה ולפי מחיר הפלאפון בחברת הסלולר בניגוד למחיר מוזל ששילם הלקוח שרכש את הפלאפון בחנות הלסולר.

חנויות הסלולר שייכות לייבואנים מקבילים כמו נייד פור יו שהנה חברה המתמחה אך ורק בייבוא של פלאפונים לישראל במחירים תחרותיים ובשל כך ירדו מחירי הפלאפונים בישראל בעשרות מונים ומחירם משתווה לזה של הפלאפונים בחו"ל.

www.nayad4u.co.il/?view=articles&id=8706


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גיא רונאל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."