חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תשלום מע"מ אפס בעסקה בה ניתן שירות לתושב חוץ, ע"פ חוק מס ערך מוסף

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אינסטלטור אינסטלציה שרברב פתיחת סתימות

נושא המאמר: האסלה המודרנית היא מוצר פשוט למדי
מאת: שירה   שמור מאמר למועדפים

האסלה המודרנית היא מוצר פשוט למדי, כי היא עשתה את החיים הרבה יותר קלים עבור אנשים ברחבי העולם. האסלה לרוקן המודרנית קשורה תומאס בשירותים (לא צוחק) באנגליה בסוף שנות ה 1800, אם כי הוא לא המציא את האסלה לרוקן כמו אנשים רבים טענו. מאז האסלה עצמה יש רק שני חלקים נעים, אינסטלציה בעיות בשירותים בדרך כלל קל לפתור.
התקנת צנרת עבור שירותים חדשים יכולים להיות מטופלים על ידי DIYer עם ידע בסיסי של אינסטלציה. קו אספקת המים מחובר לאספקת מים קרים מן הכיור או באמבטיה ועליו לצאת מן הרצפה או הקיר בצד שמאל של שורת פסולת. השורה פסולת האסלה צריך להיות מותקן עם צינור פלסטיק במרכז 10-12 "(בהתאם toitet שלך) מהקיר סיים סומק (מצטער, אפילו) עם גובה של הרצפה סיים. השורה פסולת היא בדרך כלל 3 ", אבל" 4 שורות פסולת אינן נדירות. כל קווי מים אחרים הפסולת יהיה ריק לתוך הקו פסולת טואלט, כך תוכנית הפריסה בהתאם. צינור האוורור תחובר לקו טואלט כדי לאפשר זרימת אוויר כמו מים זורמים במורד צינורות. תמיד fireblock כל צינורות אשר חודרים רצפות או תקרות כדי למנוע אפשרות של התפשטות השריפות.
אספקת בעיות המים. במים מאוחסן מים במיכל בחלק האחורי של האסלה. המים זורמים מן ההיצע הקו לתוך הטנק דרך השסתום, כי הוא נשלט על ידי מצוף. כאשר מפלס המים עולה הטנק, המצוף עולה עם המים עד שהוא עולה מספיק כדי מוכנית להפסיק את זרימת המים. כניסת השסתום יכול להיות סתומים עם משקעים ולמנוע אספקת המים לשירותים, או השסתום יכול להיכשל לאטום ומים ימשיכו לזרום לתוך הטנק. הבעיה או ניתן לפתור על ידי החלפת שסתום כניסת.
ברציפות בריצה לשירותים. סנפיר, אשר שולטת על השטיפה של האסלה, עשוי גומי מאבד את גמישותו לאורך זמן, או פשוט מתפרק, ומאפשר מים ברציפות לרוץ לתוך האסלה הקערה. החלפת מחבט זבובים הוא קל, יפתור בעיה זו. שסתום מילוי לקוי גם תיצור בשירותים לרוץ ברציפות. (ראה לעיל) מים דולפים על הרצפה. יש כמה מקומות שבהם המים יכולים לדלוף סביב אסלה, אינסטלטור יתקן את זה במהירות. בכל מקום בו חיבור בין שני חלקים של האסלה מורכב יכול לדלוף. המים לכבות שסתום, חיבורים לאספקת קו, מילוי שסתום, ברגים טואלט, הקשר בין הטנק ואת הקערה, ומשקע מים יכולים לפתח כל ההדלפות. כל נקודת חיבור יהיה בדרך כלל יש לי מכונת כביסה גומי אשר חותמות את נקודת החיבור. במשך הזמן כל חומר הגומי יאבד את גמישותו ואת ייסדק או לעוות. החלפת מכונת הכביסה תפתור הדלפות טואלט ביותר.
האסלה פקוק. מודרנית, הקישורים כפולים מים נמוכה, ששקע של האסלה הוא קטן יותר נוטה החוסם. ברוב המקרים, פשוט באמצעות הבוכנה כדי לאלץ את החסימה באמצעות משקע יפתור את הבעיה. אם הבוכנה אינה פותרת את הבעיה, להשתמש בשירותים במיוחד הנחש, אשר דחף מוכנית את החסימה באמצעות משקע. במקרים נדירים ייתכן שיהיה עליך להסיר את האסלה מהרצפה, ולהפוך אותו במהופך, נתק אותו מלמטה. זו לא עבודה נעימה, אבל זה עבודה פשוטה. תמיד להשתמש טבעת השעווה החדשה כאשר תמקם מחדש את האסלה שלך כדי למנוע דליפות (ראה לעיל)
אינסטלציה אסלה היא עבודה כי DIYer כל יכול לבצע, אם כי לא כל DIYer של רוצה לעבוד על כפולים. זה החלטה שאתה צריך לעשות בעצמך. באופן כללי, אני לא מוצא הסרה או החלפה אסלה התנגדות נורא אם אני יכול לרסס הראשון אותו עם אקונומיקה! זה עשוי לעזור לך, גם.

shravrav.rabanim.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שירה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."