חיפוש מאמרים

11715 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רישיון עסק

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרפולוג גרפולוגיה

נושא המאמר: השוואת החתימות על כתב הערבות הנטען, העלו כי אין המדובר בחתימה של ב'. הלקוח עמד על דעתו כי לא חתם מעולם על מסמך כזה.
מאת: --   שמור מאמר למועדפים

ב' נהג מונית מבנימינה, קיבל לפני כחודש כתב תביעה מבית משפט, התובע היה אדם שלא הכיר ולא שמע את שמו מעולם, התביעה נסובה על ערבות לדירה שלא שמע עליה, לא הכיר את בעליה, ולא את השוכרת.
התביעה היתה על סך של 101,000 ₪, ב' היה המום, הוא לא הכיר אף אחת מן הדמויות המוזכרות בכתב התביעה, וידע בודאות כי מעולם לא חתם על כתב ערבות לאיש בגין שכירות של דירה.
ב' פנה לעו"ד לפידות בבנימינה, וביקש את עזרתו, עו"ד לפידות מסביר: "לכאורה, התביעה היתה תביעה רגילה לכל דבר וענין, לכתב התביעה צורף כתב ערבות והסכם שכירות, כתב הערבות החתום נשא את תעודת הזהות של הלקוח שלי, אולם, השוואת החתימות על כתב הערבות הנטען, העלו כי אין המדובר בחתימה של ב'. הלקוח עמד על דעתו כי לא חתם מעולם על מסמך כזה. כאשר חקרתי את הלקוח, נזכר הלקוח באחד השמות, אחד השמות הזכיר לו שם של סוכן ביטוח מהאזור שהורשע בעבירות מרמה לשאלתי השיב לי הלקוח כי היה לקוח של אותו סוכן ביטוח, הפאזל החל להיסגר"
סוכן הביטוח לשעבר, הורשע על פי הודאתו בספטמבר האחרון, בבית המשפט השלום בחדרה (תפ' 1957/03) בעבירות של מרמה, עת הונה כמה מלקוחותיו, כשקיבל מהם כספים עבור הנפקת פוליסות ביטוח אך בפועל לא העביר את הכספים לחברת הביטוח והנפיק פוליסות ביטוח מזויפות.
המשך ההליך המשפטי היה מענין לא פחות, עו"ד לפידות: "לאחר שהגשנו כתב הגנה ושמרנו לעצמנו את הזכות למינוי גרפולוג, ולדחיה על הסף של התביעה, גילינו באופן מדהים כי כמה ימים לפנני כן, מישהו הגיש כבר כתב הגנה בשם הלקוח שלי, בו הוא למעשה מודה שחתם על כתב הערבות!, לכתב ההגנה צורף גם יפוי כח שנחתם לכאורה בפני עורך דין ידוע מחדרה, שככל הנראה נפל גם הוא קורבן לאותו אדם".
ב' הזדרז להגיש תלונה במשפטה על הזיוף החוזר והנשנה של החתימה שלו.
עו"ד לפידות מסכם: Რ "מתיק זה נובעות מספר מסקנות, ראשית, כבעל דירה עליך לודא שהערבים אכן חותמים בפניך על כתב הערבות, ולאחר מכן טרם נקיטת הליכים משפטיים עליך לערוך בירור עם הנתבע וזאת כדי להמנע מהוצאות מיותרות".
רק לאחר הגשת כתב ההגנה ותלונות במשטרה על זיוף, הסכים התובע, בעל הנכס, לוותר על תביעתו ולמחוק אותה, בעל הנכס חויב בתשלום הוצאות משפט לנהג המונית. (ת.א. 1938/07)

www.gfn.co.il
קישור לאתר המקור: http://www.graphologia.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י -- שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."