חיפוש מאמרים

11618 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סוף לאכילה הרגשית - אכילה רגשית - דיאטה - משקל - בעיית משקל - מינהל רגשות - שליטה בכעסים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מודעות עצמית העצמה אישית התבוננות

נושא המאמר: כיצד דפוסי התנהגות קשורים למודעות העצמית שלנו?
מאת: אנאמה טל מילר   שמור מאמר למועדפים

דפוסי התנהגות, מודעות עצמית, הן מילים גבוהות, אבל מה ואיך זה קשור אלינו ואל היומיום שלנו?
איך זה גורם לנו להישאר "תקועים" באותם מקומות שבהם אנחנו נמצאים כל החיים?
כל זה ועוד, אנחנו מגלים ביחד בתהליך הטיפול.
דפוסי התנהגות הם למעשה מחשבות, פעולות ודרכי התנהגות בהם אנו נוקטים ביום יום.
כולנו נתקעים על אותם דרכים בהם אנו מגיבים למצבים בחיים. עושים את אותם ההחלטות, תופסים את המצב באותה הדרך, מבלי יכולת לראות מעבר או לבחור בתגובה אחרת... הרבה פעמים זה כאילו חזק מאיתנו. אוטומטי.
לרוב, למדנו את זה מההורים מהבית ומהמשפחה. לעיתים אף למדנו את זה מהתרבות שבה גדלנו ושבה אנו חיים. ולפעמים, אפילו הבנו אותם איתנו מגלגולים קודמים.
אבל אף אחד מדרכי ההתנהגות השונים האלה, הוא לא האמת המוחלטת.
זה לפעמים מרגיש כמו האמת המוחלטת ולפעמים נראה כמו האמת המוחלטת – אבל זה בהחלט לא. מה שזה בפשטות, זה איך אנחנו תופסים את הסיטואציות בחיים.
כל אדם מגיב אחרת, לפי איך שהוא למד בבית ולפי איך שהוא גדל.
לכן, אף אחד אינו מגיב אותו דבר באותה הסיטואציה. משהו כמו 3 יהודים 10 דעות...
כל אחד יספר סיפור אחר על אותה הסיטואציה מזווית הראייה שלו.
מה אני עושה בטיפול?
מקבלת אינפורמציה על האמת המוחלטת של האדם – האמת שמעבר לדפוסי ההתנהגות האוטומטיים שלו, מעבר למחשבות הרגילות שהוא רגיל לחשוב.
ומלמדת את האדם לפתוח את המחשבה ולשנות את התפיסה!
אנחנו השולטים היחידים בחיים שלנו, אנחנו בוראים את המציאות שלנו ואנחנו יכולים לעשות את זה רק אם נפתח את המחשבה ונשנה את התפיסה שלנו. נוכל לעשות את זה אם נשנה את המודעות העצמית שלנו.
בטיפול אנחנו לומדים ומקבלים כלים כיצד עושים את זה בקלות ומתוך שמחה והנאה.www.anama.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אנאמה טל מילר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."