חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ארונות אמבטיה

    קישורי טקסט (לפרטים)
 

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: living your design Nיפוי הגוף האנושי

נושא המאמר: שיטת מיפוי הגוף האנושי
מאת: לילה בן הרוש    שמור מאמר למועדפים

מה זה Human Design System?
HDS היא מערכת ידע חדשה ועוצמתית, שמספקת מסגרת להבנת החיים שלנו באופן כללי, ובאופן ייחודי לכל אחד מאיתנו: הבריאות, הרגישויות, העוצמות, הכישרונות. כמערכת של ידע יישומי ופרקטי, היא נותנת ביטחון למשתמשים בה, משום שהיא מחזירה לנו את תחושת המטרה והכיוון בחיים.

דע את עצמך
הכלי הבסיסי של המערכת הוא ה"בודיגרף" – גרף הגוף – שבנוי על סמך תאריך ושעת הלידה. מטפל בשיטה יכול לדבר ימים שלמים על המידע שמתקבל מתוך התרשים הזה, ויחד עם זאת לתאר לך בפשטות, ובמהירות, את העקרונות המרכזיים שמנחים את חייך: איזה טיפוס אתה, מה האיסטרטגיות המרכזיות שלך, מה טבוע בך ומה נרכש, נלמד או הותנה, ומה תמיד חיפשת. הבודיגרף מהווה מראה באמצעותה תוכל להכיר את עצמך. אם תרצה.
המערכת תציע לך אסטרטגיה לחיות חיים אוטנטיים, כפי שאתה באמת. היא תוכל לספר לך מדוע אתה נמצא עם האנשים הספציפיים שמצויים בחייך. לא מדובר בלשנות את עצמך, אלא להכיר את מי שתמיד היית.
מה יכולה מערכת הHDS לעשות עבורך?
החיים שלנו מלאים לחץ ומתח. אנחנו ממהרים, ועושים הרבה יותר ממה שבריא או חכם עבורנו. אנחנו נכנסים בפזיזות לדברים או נאלצים להיכנס למצבים לא רצויים משום שאיננו מסוגלים להגיד – לא. אנחנו מרגישים לא פעם אשמים, לא מתאימים, פוחדים, כועסים ומתוסכלים. יש לנו קונפליקטים כה רבים בחיים. אנחנו נקרעים בין דחיפה ומשיכה לכיוונים שנים.
מדוע שלא נהנה ונחוש ביופי שבחיים? האם לא היה כדאי להפרד מהתסכול והכעס? האם לא היה -זה נפלא אם היינו מרגישים נוח ורגוע בתוך עצמנו? יודעים שאנחנו באמת מסופקים בחיינו?
HDS איננה ערכת עזרה ראשונה, או פתרון קסם. אך היא מעצימה אותנו באמצעות מידע מאוד ייחודי על ה"גנטיקה" הפנימית שלנו, כך שנוכל לשוב ולבטוח בעצמנו שנדע כיצד ומתי לפעול, אילו החלטות יהיו נכונות עבורנו, מה ומי הם החשובים ביותר בחיינו.

על ניסרג ב. ניקיאל
למדה פסיכולוגיה, חינוך ותיאטרון, ועסקה ב – 20 השנים האחרונות בתרפיה של גוף, נשימה ואנרגיה, בתהליכים של ניקוי פנימי עמוק ושחרור אנרגיה תקועה. לפני 10 שנים נחשפה לגישת הHDS, ומאז היא עוסקת בה באופן בלעדי, בטיפול, יעוץ והוראה של השיטה מסביב לעולם.
17-19.6.10 יועבר קורס שחל השיטה פרטים נוספים בקישור

orasetter.wordpress.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י לילה בן הרוש שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."