חיפוש מאמרים

11712 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ועשו לי מקדש ושכנתי בתוכם

    קישורי טקסט (לפרטים)
אלימות במשפחה בבתי משפט
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אלימות במשפחה נגד אלימות נשים אלימות חוק אלימות במשפחה

נושא המאמר: אלימות במשפחה בבתי משפט
מאת: חגית לב   שמור מאמר למועדפים

החוק למניעת אלימות במשפחה התשנ"א - 1991 קובע כי אדם יכול לפנות בבקשה להרחיק את בן זוגו מהבית במקרה של אלימות במשפחה אל בית המשפט לענייני משפחה. בית המשפט בוחן את הגרסות השונות ופוסק במקרים בהם בן הזוג נוהג באלימות כי בן הזוג יורחק מהבית. אלימות ניתן להוכיח ע"י תלונות במשטרה או אישורים רפואיים על חבלה גופנית או איומים או התעללות נפשית ממושכת וחריגה. צו הגנה ניתן בד"כ לתקופה של עד שלושה חודשים, אולם במקרים מסויימים בית המשפט רשאי להאריך את התקופה מפעם לפעם עד לחצי שנה ובמקרים מיוחדים ביותר רשאי בית המשפט להאריך את התקופה של צו ההגנה עד לשנה.לעתים מגיש בן הזוג תלונה שקרית. בית המשפט מתייחס לכך בחומרה רבה והדבר מהווה עבירה על החוק ואף עשוי לפגוע בבן הזוג שהגיש את תלונת הסרק בהליך הגירושין עצמו, שכן בית המשפט או בית הדין יחשוד באמינותו במהלך המשפט.
לעתים הצד שהגיש תלונה במשטרה מתחרט ומבקש למשוך את תלונתו, אך לא ניתן לבצע פעולה כזו.

כיום לא מעט נשים מגישות תלונות סרק לבעלים שלהן, מה שנחשב לכוח רב בבתי המשפט בתהליכי גירושין.

גברים רבים עשויים להפגע רגשית וכלכלית מתלונות הסרק הללו- גברים שמואשמים באשמות פליליות חסרות כל בסיס נגד ילדיהם או נשותיהם מקום עבודתם ופרנסתם נמצאים בסיכון, ולרוב הכנסתו של הגבר משמשת מקור פרנסה יחיד.

מהתלונה ועד ההרחקה
לצורך כך, החוק מעניק לבית המשפט סמכות להוציא "צו הגנה". זהו צו המרחיק אדם מדירתו כדי לסייע בת זוגו, הטוענת כי הוא מגלה כלפיה סימני אלימות. בית המשפט יכול להוציא צו המגביל את הבעל נגדו הוגשה התלונה או לעוצרו, החלטה שמתקבלת לפעמים במעמד צד אחד. בית המשפט יורה על הוצאת הצו לאחר שישתכנע כי זמן קצר לפני הגשת הבקשה נהג איש זה באלימות כלפי בן משפחתו או ביצע בו עבירת מין. המתלוננת צריכה להוכיח כי אלימות זו אכן קרתה באמצעות הגשת אישורים רפואיים המעידים על חבלה גופנית או מסמכים על הגשת תלונות קודמות על איומים או על התעללות נפשית ממושכת.


זכויות הגבר מידע משפטי לפרידה וגירושין-זכויות הגבר , אבהות , בדיקת אבהות

www.right4man.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חגית לב שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."