חיפוש מאמרים

11723 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כלים סניטריים

    קישורי טקסט (לפרטים)
החוק למניעת אלימות במשפחה – מה זה אומר
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אלימות רגשית אלימות במשפחה אלימות פיזית אלימות כלכלית

נושא המאמר: החוק למניעת אלימות במשפחה – מה זה אומר
מאת: עו"ד אבי אילון   שמור מאמר למועדפים

כיום מוגשות עוד ועוד תלונות על עבירות של אלימות במשפחה. כמה מתוכן הן תלונות לגיטימיות וכמה הן תלונות שקר? מה אפשר לעשות כשאתה מוצא שאתה מואשם בתקיפת משפחתך? קיימות נשים המגישות תלונות שקר נגד בני הזוג שלהן. חלק מהן, על מנת לצבור כוח על פני הצד השני במסגרת סכסוכי גירושים.

הגשת תלונת שקר היא עברה על החוק, ובית המשפט רואה זאת בחומרה רבה. תלונה מסוג זה יכולה לפגוע בבן הזוג שהגיש את תלונת השקר בהליך הגירושין עצמו, שכן בית המשפט או בית הדין יפקפק באמינותו במהלך המשפט.

המשטרה פותחת נגד הבעל תיק פלילי בכל תלונה על כך שפגע בבני משפחתו. התיק ייסגר במקרה של זיכוי או חוסר הרשעה, אולם אם לא, התיק הפלילי יהווה עדות נגדו לאורך שנים רבות. בעיקרון, ניתן לבטל תלונה שהוגשה בגין אלימות במשפחה. מאידך, לא תמיד מספיק לבקש מהמשטרה לסיים את החקירה – מרגע הגשת התלונה, החקירה תופסק רק במידה והחוקר האחראי על החקירה וקצין אגף חקירות מרחבי יאשרו את הבקשה לסיום החקירה, בשל עניין לציבור. עד כאן הצד שלך. בנוסף, חשוב להבין מהם החוקים העומדים לצד נשים בהקשר זה על מנת ללהבין את מהלך האירועים הצפוי כתוצאה מהגשת תלונה נגדך.

החוק למניעת אלימות במשפחה התשנ"א 1991
החוק למניעת אלימות במשפחה הוא אחד החוקים החשובים בתחום, לאורו נבחנות תלונות על אלימות בתוך המשפחה. החוק אוסר על בני משפחה לנהוג באלימות אחד כלפי השני, ומאפשר להגיש בקשה ולהרחיק את אחד הצדדים מהבית כדי להפסיק את מה שהוא מכנה "פעולות האלימות". מטרתו הראשונה של החוק היא לתת עזרה מיידית לאחד מבני המשפחה על מנת להגן עליו פיזית מפני האלימות שהוא טוען שהופעלה נגדו. המטרה שנייה היא לסייע לאותו צד למנוע את הישנותה של האלימות במשפחה בטווח הארוך.

מהתלונה ועד המעצר
לכן, החוק למניעת אלימות במשפחה מעניק לבית המשפט סמכות להוציא "צו הגנה". זהו צו המרחיק אדם מדירתו כדי לסייע לאישה, הטוענת כי הוא מגלה כלפיה סימני אלימות. בית המשפט יכול להוציא צו המגביל את בן הזוג נגדו הוגשה התלונה או לעצור אותו, החלטה שמתקבלת לפעמים במעמד האישה המתלוננת. השופט יעשה זאת אם ישתכנע כי בסמוך להגשת הבקשה נהג אדם זה באלימות כלפי בן משפחתו או ביצע בו עבירת מין. המתלוננת צריכה להוכיח כי אלימות זו אכן התרחשה באמצעות הצגת אישורים רפואיים המעידים על חבלה גופנית או מסמכים על הגשת תלונות קודמות על איומים או על התעללות נפשית ממושכת.

לאחר שבוע ימים ממעצרו של הבעל, מתקיים דיון בעניינו בבית המשפט. על פי רוב, במסגרת הדיון עלול הבעל להיות מורחק מביתו עד לתקופה של שלושה חודשים במסגרת מתן צו ההגנה. יש לדעת כי במקרים מסוימים בית המשפט רשאי להאריך את ההרחקה עד לחצי שנה ובמקרים מיוחדים עד לשנה.

אבי אילון עורך דין
מתמחה בניהול תיקי אלימות במשפחה

www.familys-lawyers.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד אבי אילון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."