חיפוש מאמרים

11743 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מהי קלדנות מקצועית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביקורות מס תשלום מס דוח מס הכנסה ראיית חשבון

נושא המאמר: איך כדאי להכריז על עסק חדש?
מאת: רואת חשבון יוספה פרנק שור   שמור מאמר למועדפים

הגדרת חברה בע"מ -

חברה בע"מ היא גוף משפטי הקיים מתוקף חוק החברות, והיא נוסדת עם רישומה ברשם החברות.

כל אדם יכול לייסד חברה אם מטרתה עיסוק חוקי בלבד.

לחברה יכול להיות בעל מניות אחד בלבד והוא רשאי למכור, או להעביר את מניותיו לאדם אחר.

בכל חברה קיים תקנון שכולל את הנושאים הבאים:

שם החברה, מטרת החברה, פרטים בדבר הון המניות, מידע אודות הגבלת האחריות של בעלי המניות וכן כל מידע אחר, כגון זכויות וחובות של בעלי המניות, ואופי ניהול החברה.

החברה הינה אישיות משפטית בפני עצמה, כלומר יכולה לתבוע ולהיתבע.

החברה תהיה לרוב "בעירבון מוגבל".

בעלי מקצוע חופשיים כגון רואי חשבון ועורכי דין שייכים למסגרת חברות אשר אינם בעירבון מוגבל מאחר וכללי האתיקה המקצועית אוסרים זאת עליהם.

הרעיון של "בעירבון מוגבל" הוא, שבעלי המניות יהיו חבים בחובות החברה במקרה של התמוטטות או קריסה כלכלית, אבל רק עד גובה הון המניות הבלתי נפרע שלהם.

למרות שהחברה היא בעירבון מוגבל,במקרים מסוימים אפשר לחייב את בעלי החברה להשיב חובות לנושי החברה, אם יתגלה שהם לקחו סיכונים אשר אינם מקובלים בעולם העסקים.

במקרים מסוג זה בתי המשפט נוקטים בפעולה שנקראת "הרמת מסך", או "הצצה מעבר לפרגוד", ומחייבים אישית את בעלי המניות, למרות האישיות המשפטית הנפרדת.

הבנקים לדוגמה כבר מחתימים מראש את בעלי החברה על ערבות אישית במידה והחברה לא תעמוד בחובותיה.


מיהו עצמאי? -

עסק בבעלות של אדם אחד או יותר, אשר כל האחריות הפלילית והאזרחית מוטלת עליו.

העצמאי ממוסה באופן ישיר,והאפשריות לתכנון מס הם קטנות יותר לעומת מסגרת פעילות של חברה.

במידה והעצמאי נכשל בעסקיו, ניתן לרדת לנכסיו האישים ולא רק העסקיים.לפרטים נוספים וייעוץ בקרו באתרנו:

יוספה שור (פרנק) | ביקורות מס,תשלום מס,דוח מס הכנסהwww.accountant-cpn.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רואת חשבון יוספה פרנק שור שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."