חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
נישואים פרטיים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ניסים ציוני אילן רמון לגעת באופק יהדות יוסטון

נושא המאמר: ניסים ציוני ויהדות יוסטון מנציחים את אילן רמון
מאת: ניסים ציוני   שמור מאמר למועדפים

הקהילה היהודית ביוסטון טקסס, לא עולה רבות לכותרות. בפברואר 2003 היא עלתה בהיותה חלק מקהילת הגג של משפחת האסטרנאוט הישראלי הראשון והמנוח אילן רמון ז"ל. מדינה שלמה בכתה ודאבה עם הקהילה ביוסטון, שם התגוררו בני משפחת רמון ,בעת שהאב אילן עסק בהכנות לשיגורו לחלל.

נסים ציוני, מנכ"ל עמותת פתחון לב, העוסקת בעזרה הומניטרית לכלל האוכלוסיות והסקטורים הנזקקים במדינה, החליט לעשות דבר ולשמר את הקשר עם הקהילה הנהדרת שם תוך גיוס משאבים למטרה מקודשת :מציאת דרך להנצחת שמו וחזונו של הטייס האמיץ, מלח הארץ שהביא גאוה כה רבה למדינה.

נסים ציוני חשב ומצא כי הקמת פרויקט אשר יעסוק במתן השכלה ורכישת כלים של נוער נזקק, כחלק מיציאה ממעגל העוני והשתלבות בחברה תהווה דרך ראויה לנושא. בעת כנס בישראל של מרכז הקבלה, לפני 3 שנים, פגש נסים ציוני פטריוטית נלהבת מהקהילה בשם ג'ואן מנדל. בעקבות כך נסע נסים ציוני וארגן בקהילה הטקסנית ערבי התרמה למען הקמת הפרויקט המקודש.

רגע מרגש במסע, היה לנסים ציוני ,עת נפגש שם עם אלוף משנה במיל זאב רז, מי שהיה מפקדו של אילן רמון ז"ל בעת תקיפת הכור הגרעיני בעיראק, בתחילת שנות השמונים, תקיפה אשר היוותה גורם מכריע בהיבחרו של ראש הממשלה דאז, מנחם בגין ז"ל לקדנציה שנייה לראשות הממשלה.nissim-zioni.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ניסים ציוני שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."