חיפוש מאמרים

11743 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
נגישות אתרים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: לימודי גיטרה גיטרה לימוד גיטרה ללמוד גיטרה

נושא המאמר: איך מנגנים על גיטרה?
מאת: YAMAHA - בית ספר למוסיקה   שמור מאמר למועדפים

מי שמעוניין ללמוד נגינה על גיטרה צריך להבין שעל מנת ללמוד, הוא צריך להצטייד בסבלנות, בכוח רצון ובהתמדה. למרות כישרון טבעי שאולי טמון בו באדם, גם התלמיד המוכשר ביותר, לא ימצה את הפוטנציאל שאולי יש בו ללא תרגול מתמשך וקבוע. למרות שללמוד גיטרה זה קל ומהנה, וכמעט כל אחד יכול ללמוד לנגן על גיטרה עצמאית, אך נצרכת לו לתלמיד, מלבד כוח רצון והתמדה, גם קואורדינציה ראשונית וקואורדינציה גבוהה יותר שתתפתח עם התרגול. יש כמה דברים שמרכיבים את הכישרון הטבעי ללימוד גיטרה: 1. יכולת קליטה 2. שמיעה מוזיקלית וקצב טבעי 3. קואורדינציה מוטורית בסיסית 4. גמישות אצבעות איך מנגנים על גיטרה? 1. טכניקה בסיסית לאחיזת הגיטרה. ישיבה נכונה, כמות הלחץ שהאצבעות צריכות להפעיל על המיתרים, תנועת פרקי הידיים, מיקום הידיים. 2. הכרת המיתרים. יש שישה מיתרים בגיטרה ועל התלמיד להכיר את כולם, את צורת האצבעות המתאימה לכל צליל. 3. הכרת האקורדים. 4. סוגים בסיסיים של פריטה. 5. שילוב האגודל בפריטה. 6. תרגול סולמות והכרת הסימנים המוסכמים. 7. התחלת נגינה - מנגינות פשוטות. 8. המשך למידה – מנגינות מורכבות יותר. תרגול מומלץ לתרגל על בסיס יומי, במשך עשרים דקות לפחות. נגינה על גיטרה היא תהליך מתמשך והתוצאות נראות רק אחרי כמה חודשים. תדירות בתחילת הלימוד רצוי לעשות שיעור פעם בשבוע. צריך זמן בין שיעור לשיעור במטרה לחזור על החומר הנלמד ולהספיק לתרגל אותו, אך לא כדאי שיחלוף זמן רב מדי בין השיעורים כדי להמשיך להתפתח וללמוד. איך בוחרים גיטרה? 1. נוחות ומשקל. התאמה לאורך האצבעות ולמבנה הגוף. 2. תקינות הכלי ושלמותו. 3. צליל חדים ולא "מזמזמים". 4. איכות ועיצוב 5. החברה המייצרת. 6. ייעוץ עם אדם מבין. 7. מפרט מתאים. בקרו באתרנו: YAMAHA 

www.study-music.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י YAMAHA - בית ספר למוסיקה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."