חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רודוס - איי יוון

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מחזור מים אפורים טיהור מים השבת מים אגן ירוק

נושא המאמר: שיטות לטיהור מים אפורים
מאת: שלום   שמור מאמר למועדפים

טיהור וחיטוי מים אפורים
מים אפורים עלולים להיות מסוכנים אם לא מטופלים כראוי ולהכיל מיקרו-אורגניזמים שהם גורמי מחלות. אחד הנושאים החשובים ביותר אם לא החשוב מכולם הוא טיהור וחיטוי המים.
מטרות החיטוי והטיהור: נטרול גורמי מחלות שהם הפתוגנים (Pathogenicity) חיידקים, וירוסים, בקטריות, פטריות וכו', ומניעת ריחות, להלן מובאים מספר אמצעים לחיטוי וטיהור מים:
- חיטוי מים בעזרת כלור (Chlorine)
הכלור הינו כימיקל שסימנו הכימי הוא Cl, הוא הנפוץ ביותר בחיטוי מים בשל זמינותו בשוק. בריכוז מתאים הוא קוטל חיידקים יעיל ומשמש לטיהור וחיטוי בריכות שחיה,מי שתייה
ומאגרי מים.
תהליך החיטוי:
כלור נוזלי או טבליות במינוין נכון מוכנסים באופן אוטומטי או ידני למיכלי האגירה,
הכלור מתחבר למים ומשמיד ביעילות את החיידקים, שאריית הכלור במים שומרת על התפתחות חיידקים נוספים.
כלור נותר במים בכמות גבוהה מזיק לצמחים.
זהירות! כלור עלול לגרום גירוי במגע עם העור, יש להשתמש בכפפות ולעבוד במקום מאוורר.

- חיטוי מים ע"י חשיפה לאור UV אולטרא סגול (Ultra-violet)
אור על-סגול UV הן קרני אנרגיה אלקטרומגנטית הנמצאים בספקטרום הטבעי של אור השמש, הם בטווח של אור בלתי נראה. מלבד השימושים האחרים של אור זה הוא משמש לעתים קרובות לטיהור מי שתייה ובמתקני טיהור מי שפכים.
תהליך החיטוי:
המים המזוהמים זורמים דרך שפופרת שקופה ונחשפים לאור UV סגול, כאשר החיידקים ווירוסים נחשפים לאנרגית האור ה- DNA שלהם משתנה ומתארגן מחדש, כך שהמיקרו-אורגניזמים אינם יכולים להתרבות יותר ונחשבים מתים. ככול שהזרימה בשפופרת איטית יותר החיטוי טוב יותר.
זהירות! אור אולטרא סגול מסוכן לעניים.

- חיטוי מים בגז אוֹזוֹן (Ozone)
גז האוזון שסימנו הכימי הוא O3 נמצא באוויר בסביבתנו באופן טבעי. מלבד השימושים הרפואיים של הגז (חיסול חיידקים, וירוסים ופטריות), האוזון משמש לתקיפה כימית של וירוסים ומזהמים המצויים במאגרי מים כמו ברכות שחיה מכלי מים אפורים למחזור.
תהליך החיטוי:
הגז מופרד מהאוויר בעזרת מחולל גז מיוחד ומועבר בלחץ דרך צינורות ואבני בועות לחללי המים שבהם נדרש הטיהור הגז המבעבע בתוך המים ומבצע למים תהליך של חמצון שהורג את החיידקים והוירוסים.
- אמצעים נוספים לחיטוי מים:
- יוד (Iodine) כימיקל מתחבר למים וקוטל את החיידקים, היוד יקר ולא זמין.
- ברום (Bromine) כימיקל מתחבר למים וקוטל את החיידקים, הברום הוא מוצר יקר .
- הרתחת מים היא דרך טובה לחיטוי בכמויות קטנות.
- חשיפת המים בכלי כסף או נחושת, הריאקציה הכימית שנוצרת במגע המים המזוהמים עם הכסף או הנחושת משמדים את החיידקים, התהליך ארוך ולא מקובל.
כללי ברזל כשמשתמשים במים אפורים ממוחזרים:
? אין לאגור מים מעבר ל- 24 שעות ללא טיפול מתאים
? אסור להשקות ירקות, תבלינים או עצי פרי
? אסור להשקות בהמטרה
? בכל מגע עם מים ממוחזרים יש לרחוץ היטב את הידיים

www.water-recycle.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שלום שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."