חיפוש מאמרים

11723 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
How to Start Video Blogging?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אופניים חשות אופניים חשים

נושא המאמר: רכיבה ובטיחות
מאת: רונן הרמוני   שמור מאמר למועדפים

בעת שמהצד האחד רכיבה שנעשית באופן סטאנדרטי כמעט ולא מאמצת באותה עת שרירים אנכיים, רכיבה על אופניים חשמליות תסייע להוריד עומס מינורי. מצד שני אלכס פרידמן מצטט עבודת מחקר שבוצע בגרמניה הגורס שלחלוטין יש שיפור מצוין משניה לשניה לכל הדעות בכושר של רוכבי אופניים חשמליות המבצעים שימוש בפועל. כפי שנראה לי בדיקה מעמיקה של השוק שיעשה בעין ביקורתית על אופניים חשמליות יגלה שכעקרון עם הזמן הכוח המתפרץ מגיע למאקסימום, עקב כך שללא שום ספק יש גדילה כעקרון בנפח השריר הסטאנדרטי. מתוך כך שספורטאים רבים הוסיפו לאחרונה אימון כזה לתוכניתם, בשנים האחרונות גורמים רבים תומכים בהיזדמנות זו כאפשרות היותר טובה. בנוסף אופניים חשמליות ללא שום ספק עשויות בד"כ לצמצם כאב אקראי בשריר - זאת אומרת המטודה הכי טובה לרכיבה מהנה.

ערכת אופניים חשמליות במקביל לכלי עזר אחרים הוא פתרון קל בדרך כלל עבור בעלי כושר מוגבל, מתי שבתקופה האחרונה נשים וגברים רבים מאמינים בדוקטרינות נפרדות. מאז שנכנס פורמאלית לתוקף בעקרון החוק החדש בארץ, ללא שום ספק נשים וגברים רבים החליטו לקנות ערכת אופניים חשמליות להסבה. גורם או הסבר אורגינלי לכך הוא שמדובר לחלוטין בהחלטה פיננסית, אחרי שעולה הצורך פתרון זול ומקורי. בתקופה האחרונה הטאכנולוגיה הסבירה ביותר מאחורי ערכת אופניים חשמליות הולכת ומתקדמת משניה לשניה. כשנדמה שהמגמה עוצרת מאט, המדען אביאל אלטרמן טוען שמגמה חיובית זו תמשך לעוד המון שנים.

לסיום, בתקופה שלנו בכדי למקסם בטיחות ברכיבה על אופניים חשמליות יש לדלל סכנות לנפח המינימאלי ביותר. כיוון שמצד אחד סקר שנעשה בארצות הברית ניבא שלרוב בני אדם יבחרו לרכב בבטיחות, אין סיבה על בסיס מקורי לחשש לרכב על אופניים. מאידך גיסא הרכיבה העדיפה ביותר על אופניים חשמליות עשויה לגרום, כך גורסים, לדוגמה לפגיעות גוף במרבית המקרים עם היזדמנות לפגיעות קשות באופן מוגרל. רק אם בחיים לא לא תרכב על אופניים חשמליות, לעולם לא תחשף לסיכון. עקב כך יש לאמר שברור לכולם בימים אלה ששווה לרכב על אופניים כלומר בלי סיכונים אין הנאה . אז בעקרון המסקנה לדעתי היא שעדיף לרכב על אופניים חשמליות – שיהיה גוד לאק.

www.2ride.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רונן הרמוני שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."